بازی Insomnia The Ark همراه با تریلر جدید منتشر شد

۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

بازی علمی-تخلیلی نقش‌آفرینی Insomnia: The Ark  که نه سال طول کشید تا مراحل ساخت را طی کند، هم اکنون در استیم عرضه شده است و می‌توانید تریلر جدید آن را هم برای آشنایی بیشتر در ادامه مطلب مشاهده کنید.

ساخت Insomnia: The Ark زمان بسیار زیادی برد. استودیو روسی مونو (Mono Studio) هر چند نه سال زمان صرف آن کرد اما بازی نامبرده هواداران بسیار زیادی پس از موفقیت کمپین کیک‌استارتر خود در سال ۲۰۱۴ پیدا کرد. این عنوان نقش‌آفرینی هم اکنون عرضه شده است و به نظر ترکیبی مهیج از سه بازی Fallout ،Mass Effect و Bioshock می‌آید.

وقایع داستان بازی Insomnia در یک ایستگاه فضایی به نام Object 6 جریان دارد که به منظور یافتن محل زندگی جدید برای بشریت، چهارصد سال می‌شود که احداث شده است. در این میان شخصیت شما که به بیماری “insomnia” دچار شده است، از خواب انجمادی خود بیدار می‌شود و به واسطه این بیماری، درک او از حقیقت تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. زمانی که شما به کاوش در Object 6 می‌پردازید، متوجه می‌شوید که ساکنین آن در آستانه آغاز یک جنگ داخلی هستند و اینده این ایستگاه به شما بستگی دارد.

درست به مانند Fallout این بازی دارای یک کمپین نقش‌آفرینی غیر خطی با بیش از ۶۰ ساعت گیم‌پلی و ۱۲ پایان مختلف است. پیش‌زمینه‌ای که شما برای شخصیت خود انتخاب می‌کنید، برخورد فرقه‌ها و و شخصیت‌های غیرقابل بازی (NPC) را نسبت به شما تغییر خواهد داد و مسیر کوئست‌ها نیز شامل این قضیه می‌شوند. شما با بهره‌گیری از مهارت‌هایی که به کلاس‌های مختلف طبقه‌بندی شده‌اند، باید با گیم‌پلی بقا این عنوان دست و پنجه نرم کرده و بر مشکلاتی همچون تشنگی، گشنگی و خستگی غلبه کنید.

بازی Insomnia: The Ark فعلا به مناسبت هفته اول عرضه خود، تخفیف ۱۰ درصدی خورده و به قیمت ۲۹٫۹۹ یورو در استیم فروخته می‌شود.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید