پاسخ فیل اسپنسر در رابطه با وضعیت ساخت بازی Crackdown 3

۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

بازی Crackdown 3 متاسفانه کم در مراحل ساخت خود به مشکل برنخورده است و نگرانی‌ها در رابطه با وضعیت ساخت آن همچنان ادامه دارند. شاید برای شما هم جای سوال باشد که وضعیت این بازی در حال حاضر چطور است؟

Crackdown 3 برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ با وعده انتشار در دو سال دیگر رونمایی شد اما این اتفاق هرگز رخ نداد. این بازی به دفعات تاکنون تاخیر خورده است و در آخرین خبر تاخیر خود هم مایکروسافت از عرضه در فوریه ۲۰۱۹ صحبت کرد.

حال با وجود این همه تاخیر که به وجود آمده، وضعیت بازی و کیفیت آن از مواردی است که هواداران اساسی مد نظر خود قرار داده‌اند. فیل اسپنسر (Phil Spencer) به عنوان رئیس بخش اکس‌باکس در شرکت مایکروسافت، اخیرا این فرصت را پیدا کرده است تا Crackdown 3 را تجربه کند. او در پاسخ به یکی از هواداران در توییتر پیرامون وضعیت بازی، اینطور گفته است که اوضاع پیشروی مراحل ساخت خوب بوده اما هنوز این محصول جای کار دارد.

طبق گزارشات و شایعات منتشر شده، ظاهرا این آخرین بار است که مایکروسافت با تاخیر Crackdown 3 موافقت کرده و در صورتی که سازندگان مجددا خواهان تاخیر شوند، احتمالا ساخت این بازی به کل لغو خواهد شد. امیدواریم که این اتفاق هرگز رخ ندهد و ما در ۷ اسفند ۱۳۹۷ (۲۶ فوریه ۲۰۱۹) شاهد عرضه Crackdown 3 برای رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید