آرون گرین‌برگ از اکس‌باکس گیم‌پس و بازخوردهای مثبت آن می‌گوید

۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

سرویس اکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Games Pass) را به جرات می‌توان گفت که از بهترین خدمات مایکروسافت برای دارندگان کنسول اکس‌باکس وان است. به تازگی یکی از مسئولین شرکت نامبرده توضیحاتی را پیرامون وضعیت سرویس و بازخوردهای آن ارائه کرده است که می‌توانید در ادامه مرور کنید.

در اکس‌باکس گیم‌پس بازی‌های بسیار زیادی با قیمت خیلی خوب ارائه می‌شوند که تا به ایجای کار هم ظاهرا کاربران از آن راضی هستند. آرون گرین‌برگ (Aaron Greenberg) به عنوان مسئول بخش بازاریابی اکس‌باکس مدعی است که گیم‌پس وضعیت بسیار خوبی از بابت ارزش دارد و کاربران اروپایی مخصوصا بسیار از آن راضی هستند. او گفته است:

استقبال از گیم پس در اروپا بسیار خوب بوده است و از بابت ارزش آن واکنش‌ها بسیار مثبت هستند. به بازار بستگی دارد، برخی بازارها می‌خواهند بازی‌ها را به عنوان بخشی از کلکسیون خود داشته باشند و برخی دیگر هم خواهان لیست بزرگ‌تر عناوین.

طبق توضیحات گرین‌برگ، اکس‌باکس گیم‌پس هم برای مشتریان و هم برای همکاران مایکروسافت سودمند است. به عنوان مثال همکاری مایکروسافت با شرکت بتسدا (Bethesda) برای قرار دادن Fallout 4 در این سرویس، باعث افزایش جلب نظر مخاطبین نسبت به Fallout 76 شده است. او اینطور ادامه می‌دهد:

یک سری مزایای استراتژیک برای همکاران وجود دارد. به عنوان مثال اضافه شدن Fallout 4 به گیم‌پس که از این طریق، بتسدا بازی خود را به مشترکین آن معرفی کرده و بعدا هم به سراغ Fallout 76 خواهد رفت. این مهم اشتیاق زیادی را برای آنها به وجود می‌آورد و باعث می‌شود با به وجود آوردن فرصت‌های تازه برای هواداران بیشتر، این اشتیاق هم افزایش یابد.

مایکروسافت طی یک رویه نسبتا منظم مشغول اضافه کردن بازی‌های بسیار خوبی به سرویس خود است. در سپتامبر ما شاهد اضافه شدن بازی‌های Halo: The Master Chief Collection و Quantum Break بودیم و ماه دیگر هم Wolfenstein: The New Order خواهد آمد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید