گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Pilot Sports معرفی شد

۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰

به تازگی بازی جدیدی در سبک عناوین پروازی و کنترل هواپیماها معرفی شده که Pilot Sports نام دارد و می‌تواند یک عنوان سرگرم کننده‌ی موفق شود.

اگر علاقه‌مند به بازی‌های پروازی و چندنفره سرگرم کننده هستید، بازی Pilot Sports به شما پیشنهاد می‌شود که تا هفته دیگر در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. وظیفه ساخت این بازی بر عهده استودیو زد سافتور (Z-Software) بوده و شرکت وایلد ریور (Wild River) آن را منتشر خواهد کرد. سبک تجربه گیم‌پلی این بازی، یک سبک کاملا آرکید خواهد بود.

در جریان گیم‌پلی مهیج عنوان Pilot Sports می‌توانید وسایل نقلیه هوایی مختلفی را تجربه کنید. مثل هواپیماها، گلایدرها، جت پک‌ها و چترهای نجات مختلف که مسابقه دادن با هر کدام از آن‌ها، نیازمند دقت و توانایی خاصی است که باید به خوبی آن‌ها را کنترل کرده تا با موفقیت مسیر تعیین شده توسط بازی را طی کنید. همچنین ۵۰ نوع مسیر مختلف و متفاوت با حال و هوای هیجان‌انگیز در دسترس شما خواهد که می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.

هشت شخصیت مختلف که به نظر می‌رسد جنسیت‌های آن‌ها در بازی به تساوی تقسیم شده باشد، در بازی وجود خواهند داشت و با توجه به علاقه خود، می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. همچنین از لحاظ محتویات محیطی، جزایر متفاوتی در بازی در دسترس شما خواهند بود که هریک آب و هوای متفاوتی دارند. برای مثال در جزایر استوایی می‌توانید آب و هوای آفتابی و شرجی و البته بسیار زیبا را مشاهده کنید. بدون تردید تجربه پرواز بر فراز آسمان‌های هریک از این جزایر، سرگرم کننده خواهد بود. نا گفته نماند که هر یک از این جزایز، مسیرهای مختلفی دارند که آیتم‌های متنوع و مخصوص در آن‌ها گنجانده شده است. برای مثال تعدادی آیتم فقط در یک مسیر خاص در دسترس خواهند بود.

همان‌طور که اشاره شد، قابلیت بازی با سه نفر دیگر به طور هم‌زمان از طریق قابلیت تقسیم صفحه نمایش (split-screen) در دسترس شما خواهد بود. به همین علت، تجربه‌ی بازی چندنفره به همراه دوستان در یک خانه می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز و لذت‌بخش باشد.

ویژگی‌های کلیدی بازی Pilot Sports جهت آشنایی کلی کاربران با بازی:

  • وجود بیش از پنجاه نوع مسیر مسابقه متفاوت
  • وجود هشت شخصیت قابل بازی
  • وجود هفت نوع چالش مختلف که در طول تجربه مراحل بازی می‌توانید آن‌ها را به اتمام برسانید
  • وجود انواع مختلفی از وسایل نقلیه هوایی و پروازی
  • وجود مسیرها و مراحل مخفی که با جمع‌آوری امتیازهای زیاد و انجام چالش‌ها، دسترسی به آن‌ها ممکن خواهد بود.

بازی Pilot Sports در تاریخ ۱۲ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۴ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید