از تاریخ انتشار بازی Joggernauts به همراه تریلری رونمایی شد

۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰

اگر به دنبال تجربه‌ای چندنفره و تعاملی (Co-Op)، شاد، مفرح و رنگارنگ اما ساده می‌گردید، دستپخت جدید استودیو Space Mace یعنی بازی Joggernauts به شدت به شما پیشنهاد می‌شود؛ عنوانی در سبک دونده‌ی خودکار (Auto-Runner) که با شخصیت‌ها و مراحل فانتزی مخصوص خود می‌تواند حسابی شما و دوستانتان را سرگرم کند.

ایده‌ی قرار گرفته پشت این بازی بسیار ساده است؛ ترکیب تیم خود را با مجموعه‌ای از بیگانگان ورزشکار طوری تنظیم کنید که رنگ آن‌ها با موانع پیش رو سازگار باشد. تغییر دادن رهبر تیم نیز به شما کمک می‌کند تا از موانع عبور کرده و به سمت خط پایان پیشروی کنید.

تا این جای کار به نظر می‌رسد Joggernauts بازی بسیار آسانی باشد اما کافی است که آن را به صورت چند نفره یا به عنوان مثال با چهار بازی‌باز شروع کنید تا آن روی سخت خود را به شما نشان دهد! در این صورت تمام فرصت‌های زندگی (Life) بین بازی‌بازان متشرک خواهد بود؛ بدین نحو که اگر بازی‌باز شماره‌ی چهار شکست بخورد، از فرصت‌های تمام بازی‌بازان تیم کسر خواهد شد. البته در طی مسیر آیتم‌های مختلفی وجود دارد که از آن‌ها می‌توانید در رسیدن به خط پایان استفاده کنید.

بازی Joggernauts در تاریخ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ (۱۱ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید به تماشای تریلر جدید این بازی بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید