ویدئویی از گیم‌پلی Thronebreaker: The Witcher Tales منتشر شد

۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

به تازگی Entertainium ویدئو جدیدی از عنوان Thronebreaker: The Witcher Tales منتشر کرده است که در آن شاهد نمایش ۲۴ دقیقه از گیم‌پلی بازی هستیم.

Thronebreaker: The Witcher Tales عنوانی تک‌نفره در سبک نقش‌آفرینی است که در دنیای سری محبوب The Witcher جریان دارد. این بازی با ترکیب داستانی مبتنی بر کاوش، پازل‌ها و وجود نبرد‌های کارتی، تجربه‌ای متفاوت را از جهان The Witcher برای شما به ارمغان خواهد آورد. این ویدئو به شما کمک می‌کند تا درک بهتری از این بازی داشته باشید.

بازی Thronebreaker: The Witcher Tales داستان شخصیتی به نام Meve را روایت می‌کند که در سه‌گانه The Witcher شاهد اشاره‌ای کوتاه به او بودیم. بازی‌بازان می‌توانند با جمع‌آوری ارتش خود از داستانی که ساخته‌ی استودیو سازنده The Witcher 3: Wild Hunt است، لذت ببرند. علاوه بر گیم‌پلی، سی‌ دی‌پراجکت‌ رد (CD Project Red) تیزری از بازی منتشر کرده است که می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده آن بپردازید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

عنوان Thronebreaker: The Witcher Tales در تاریخ سه‌شنبه ۱ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۳ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه کنسولی با کمی تاخیر و در تاریخ تاریخ سه‌شنبه ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۷ (۳ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید