تریلر زمان عرضه بازی The Conjuring House منتشر شد

۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

طبق تازه ترین اخبار دنیای صنعت بازی‌ها، اخیرا تریلر زمان عرضه بازی The Conjuring House منتشر شده که بخش‌های مختلفی بازی را به تصویر می‌کشد.

مدت‌ها قبل بود که بازی The Conjuring House به طور رسمی معرفی شد و استودیو بازی‌سازی RYM GAMES وظیفه ساخت آن را بر عهده گرفت. همان‌طور که از نام بازی مشخص است، The Conjuring House در دسته عناوین ترسناک قرار می‌گیرد و با توجه به اطلاعات، تصاویر و تریلرهای موجود از بازی، قادر خواهد بود تا به‌خوبی حرس واقعی ترس را به کاربران منتقل کند و آن‌ها در داستان عمیق خود غرق کند.

داستان بازی از آن جایی آغاز می‌شود که شما در نقش یک خبرنگار قرار می‌گیرید و باید به همراه یک تیم نظامی و مجهز به منطقه‌ای دور سفر کرده و گزارشی از یک خانه ترسناک، قدیمی و جن‌زده تهیه کنید. در واقع این تیم نظامی قصد دارند تا اتفاقات ایجاد شده در این مکان را بررسی کنند. اما با ورود این تیم اتفاقات ناگوار و ترسناکی بوجود می‌آید که باعث می‌شود تمامی اعضای آن کشته شده و در نهایت فقط همان خبرنگار مذکور باقی بماند. در این وضعیت ترسناک، شما باید گزارش نهایی خود را تهیه کرده و از سویی دیگر جان خود را هم نجات دهید زیرا موجودات ترسناک زیادی در این خانه بزرگ وجود خواهند داشت و حتی شاید با شیطان هم ملاقاتی داشته باشید!

حال این بازی در روزی جاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و اکنون ما با تریلر زمان عرضه آن رو به رو هستیم. در این ویدئو، می‌توانید بخش‌های مختلف و متفاوتی از بازی را مشاهده کنید. در بخش‌های اولیه آن شخصیت اصلی بازی را می‌بینم که در یک محیط مرموز که به یک راه رو شباهت دارد گیرافتاده و نامه ای در دست دارد. سپس قادر خواهید بود تا نگاهی به هیولاها و موجودات ترسناک بازی داشته باشید که در بیشتر مواقع با سرعت به سمت شما می‌آیند.

در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی بازی The Conjuring House را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

همان‌طور که گفته شد، این بازی امروز برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که The Conjuring House در چه تاریخی به دست کاربران پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خواهد رسید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید