تریلری از گیم‌پلی ماد Fallout New Vegas بازی Fallout 4 منتشر شد

۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

به تازگی تریلری جدید از گیم‌پلی ماد Fallout New Vegas بازی Fallout 4 منتشر شده که ما را بیش از پیش با این ماد تازه آشنا خواهد کرد.

بازی Fallout 4 در دسته عناوینی قرار می‌گیرد که با توجه به دور شدن از تاریخ انتشار آن، هنوز بسیاری از کاربران و طرفداران آن در حال تجربه این بازی هستند و یک تجربه نقش‌آفرینی بسیار خوب را در کنار دیگر دوستان خود بازی می‌کنند. مادهای مختلفی برای این عنوان منتشر شده که هریک به نوعی تغییراتی جدید و جالب را در بازی اعمال می‌کنند.

یکی از مادهای جدید بازی Fallout 4، ماد Fallout New Vegas بوده که از مدت‌ها قبل تیم سازنده آن در حال سپری کردن مراحل ساخت و توسعه آن هستند و به نظر می‌رسد که ساخت این ماد بسیار برای آن‌ها سخت و نفس‌گیر بوده است. اکنون به جهت معرفی بیشتر و بهتر این ماد به کاربران، یک ویدئو ۱۰ دقیقه‌ای از لحظلات نخستین آن منتشر شده گیم‌پلی بازی را به خوبی تصویر می‌کشد.

سازندگان ماد مذکور، از موتور گرافیکی و بازی‌سازی اصلی Fallout 4 برای ساخت آن استفاده کرده‌اند و در واقع بیشتر جزئیات بازی بازسازی شده‌اند. شما در ابتدای بازی باید با استفاده از قابلیت محبوب آن و تنظیماتی که در اختیار دارید، شخصیت مدنظر خود را با ویژگی‌های مختلف طراحی کنید. اما حالا در این ماد، ما شاهد پیشرفت سیستم طراحی شخصیت بازی هستیم و همچنین بخش گرافیکی آن به طرز چشم‌گیری بهبود یافته است. اما یکی دیگر از نکاتی که در ویدئو جدید ماد Fallout New Vegas مشاهده کردیم، مربوط به سیستم رابط کاربری بازی بود. تا قبل از این با تجربه بازی، پیام‌ها و جملات مختلفی در صفحه نمایش ایجاد می‌شد که کاربران را برای دریافت و خریداری بسته‌های الحاقی مختلف بازی مطلع می‌کرد. در حال حاضر ما شاهد حذف این جملات زیاد و نسبتا اذیت‌کننده هستیم. در نهایت با تجربه ماد مذکور شاهد اضافه شدن صداپیشه‌های جدید و متفاوت به بازی هستید که حال و هوای آن را تغییر خواهند داد.

در ادامه تیم سازنده ماد مورد انتظار Fallout New Vegas اعلام کرد که کاربران شاهد اضافه شدن بسته‌های الحاقی متفاوت این بازی به Fallout 4 نخواهند بود. البته با توجه به سخت بودن انجام چنین کاری، تا پیش از این هم انتظار نمی‌رفت که سازندگان بخواهند تمامی محتویات بازی را بازسازی و منتشر کنند.

در نهایت هیچ موضوع و کشمکش حقوقی خاصی میان تیم سازنده ماد مذکور با شرکت سازنده بازی یعنی بتسدا (Bethesda) وجود نخواهد داشت و طبق گفته‌های این شرکت، عملیات مادسازی برای این بازی کاملا قانونی بوده و مشکل خاصی وجود نخواهد داشت.

در ادامه می‌توانید این تریلر جدید از گیم‌پلی ماد Fallout New Vegas را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که این ماد در چه تاریخی برای بازی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید