Call of Duty: Black Ops 4 | جزئیاتی جدید از سیستم سطح‌بندی منتشر شد

۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰

اگر از کاربران قدیمی بخش چندنفره سری بازی Call of Duty باشید، حتما با پرک‌ها (Perk) آشنایی دارید. بخش Blackout که در سبک بتل‌رویال بوده و بازی Call of Duty: Black Ops 4 از آن بهره می‌برد، شیوه‌ای جدید را در ارتباط با این مهم ارائه می‌کند که جزئیات آن را می‌توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

دیوید وندرهار (David Vonderhaar) که به عنوان مدیر طراح حاضر در استودیو تری‌آرک (Treyarch) شناخته شده و بر روی Black Ops 4 کار می‌کند، به تازگی در صحبت‌های خود گفته است که این عنوان، سیستم پیشروی کاملا متفاوتی را نسبت به دیگر عناوین سری ارائه می‌کند.

معمولا شما عادت کرده بودید که در بخش چندنفره بازی‌های Call of Duty به رتبه پرستیژ (Prestige) دست پیدا کنید و از آن‌جا به رشد دنباله‌دار خود ادامه دهید. در Blackout خبری از پرستیژ نخواهد بود و این بخش دارای حداکثر سطح ۸۰ است. البته وندرهار قول این را داده که در صورت رسیدن به این سطح، جایزه بسیار خوبی را دریافت خواهید کرد.

در ادامه او به دیگر تفاوت‌های سیستم پیشروی اشاره کرده است. در یک بخش چندنفره عادی مانند گذشته، شما از کارهای مختلفی می‌توانستید ایکس‌پی (XP) بدست بیاورید اما در Blackout، راه‌های بدست آوردن ایکس‌پی فقط به افزایش تعداد بازی‌بازانی که می‌کشید و بدست آوردن رتبه‌های بالا در هر مسابقه محدود شده است. هر چقدر بیشتر بازی‌باز از بین‌ببرید و رتبه خوب بدست بیاورید، ایکس‌پی بیشتری هم بدست خواهید آورد.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر۲۱۸) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. برای آشنایی هر چه بیشتر با بخش Blockout، می‌توانید نمایش گیم‌پلی آن را در این قسمت مشاهده کنید. کاربران پلی‌استیشن ۴ می‌توانند از یک سری محتویات انحصاری بهره‌ببرند که قبل از آمدن به دیگر پلتفرم‌ها، هفت روز دیگر در انحصار آنها باقی خواهد ماند.

این بازی همانند دیگر عناوین Black Ops، از حالت زامبی بهره‌مند است و به تازگی هم تریلری جدید از آن منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید