حالت جدید Breakthrough برای بازی Destiny 2 معرفی شد

۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

به تازگی تیم سازنده بازی محبوب Destiny 2 حالتی جدید و مهیج برای این بازی معرفی کرده که Breakthrough نام دارد و می‌تواند به خوبی کاربران را درگیر خود سازد.

از زمان انتشار رسمی بازی Destiny 2 تا حالا، تیم سازنده آن یعنی استودیو بانجی (Bungie) با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف و محتویات متفاوت، به‌خوبی از این عنوان پشتیبانی کرده و در گذر زمان محتویات بازی را تکامل بخشیده است. همچنین با توجه به زمان‌های مختلف رویدادهایی برای بازی منتشر می‌شود که می‌تواند حس و حالی جدید را به گیم‌پلی بازی اضافه کند. مدت زمان زیادی از انتشار آخرین محتوای مهم این بازی یعنی بسته الحاقی بزرگ Forsaken نمی‌گذرد که اضافت جدیدی را در دسترس کاربران قرار داد و توانست تا باری دیگر میزان کاربران بازی را افزایش دهد.

حال در جریان پشتیبانی سازندگان از این بازی، اخیرا حالتی جدید و هیجان‌انگیز با نام Breakthrough معرفی شده که با توجه به اطلاعات موجود از آن، می‌تواند به‌خوبی شما و دیگر هم تیمی‌ها را سرگرم کند. در جریان چگونگی گیم‌پلی حالت Breakthrough، یک منطقه در نقشه بازی وجود خواهد داشت که هر تیم وظیفه دارد آن را فتح کند و در اختیار خود نگه دارد. همچنین هرتیم از یک Breaker برخوردار خواهد بود که باید سریعا بعد از فتح منطقه مذکور، این Breaker را در آن مکان پیاده‌سازی کند. از سویی دیگر تیمی که در فتح کردن در مقابل حریف خود بازنده شده، فرصت دارد تا باری دیگر به بازی بازگردد و با تصرف این مکان، Breaker خود را برای شروع کار آماده کند. وظیفه بعدی آن‌ها هک کردن و از دسترس خارج کردن Vault تیم حریف خواهد بود که هرتیم این کار را انجام دهد، به عنوان پیروز مسابقه معرفی می‌شود. این حالت در طول سه راند مختلف برگزار خواهد شد و تیمی که در نهایت بتواند نسبت به تیم دیگری راندهای بیشتری را با پیروزی پشت سربگذارد، در کل برنده نهایی شناخته خواهد شد.

در زمان عرضه‌ی حالت مذکور، کاربران قادر خواهند بود تا آن را در نقشه‌های Equinox،Firebase Echo،Citadel و Convergence تجربه کنند. همچنین کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قادر خواهند بود تا این حالت را در کنار دیگر نقشه‌ها، در نقشه‌ی Gambler’s Ruin نیز بازی کنند. از سویی دیگر سازندگان این امکان را برای کاربران فراهم کرده‌اند تا بتوانند در سرورهای خصوصی بازی و در بخش Private Matches از حالت Breakthrough بهره‌مند شوند.

حالت مهیج Breakthrough از تاریخ ۳ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۲۵ سپتامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی در اختیار کاربران پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار خواهد گرفت. از تاریخ مذکور تا روز ۱۰ مهر ماه (۲ اکتبر) این حالت به صورت آزمایشی فعالیت کرده و بعد از آن به طور رسمی و با تمام جزئیات، قابل بازی خواهد بود.

علاقه‌مندان به بازی Destiny 2 می‌توانند همین حالا برای دریافت آن اقدام کنند که به نظر می‌رسد با تخفیفات بسیار خوبی در پلتفرم‌های مقصد مواجه شده است.

از دیگر اخبار جدید بازی، می‌توان به شکست Raid جدید بازی توسط تیم Clan Redeem اشاره کرد که بعد از ۱۹ ساعت تواستند به این رکورد دست پیدا کنند و زودتر از سایر کاربران این Raid جدید و قدرتمند را شکست دهند. جزئیات کامل در اینجا قابل مشاهده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید