TGS 2018 | اولین تریلر گیم‌پلی بازی Left Alive منتشر شد

۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) تریلری از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Left Alive  را در طی نمایشگاه توکیو گیم شو (TGS 2018) منتشر کرد. ویدئو‌های منتشر شده در قالب ۴ تریلر مجزا نمایش داده شدند. هرکدام از ویدئوها به بخش‌های مختلفی از بازی مانند مبارزه با سربازان، درگیری با روبات‌ها، سیستم انتاب دیالوگ و نجات شهروندان می‌پردازد.

در ویدئو‌ی اول شاهد مبارزه‌ی الگا سرگیونا (Olga Sergeevna) با سربازان پیاده هستیم که به وسیله‌ی تله‌ها و ابزار‌هایی که می‌سازد یکی یکی دشمنانش را از سر راه بر‌می‌دارد.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P  

ویدئوی دوم مربوط به مبارزه‌های رباتیک است. اینطور به نظر می‌رسد که بازی‌باز در این ویدئو یکی از ربات‌های دشمن را دزدیده و با آن به مبارزه با حریفان خود می‌پردازد.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

اگر سیستم انخاب دیالوگ شما را نگران کرده بود، احتمالا این ویدئو بتواند نگرانی شما را برطرف کند. در این تریلر شاهد سیستم انتخاب دیالوگ توسط بازی‌‌باز هستیم. طبق گفته‌ی سازندگان بازی انتخاب‌های شما نه تنها در پایان همان مرحله تاثیر دارد بلکه عواقب آن پایان اصلی بازی را نیز تغییر می‌دهد.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P 

تریلر چهارم نیز نشان‌دهنده‌ی شخصیت ویدئوی سوم ولی در یک موقعیت متفاوت است. در این ویدئو میکائیل (Mikhail Alexandrovich Schwarov) تلاش می‌کند که شهروندانی که به عنوان گروگان گرفته شده‌اند و قرار است که به زودی اعدام شوند را نجات دهد. با اندک تاملی که بازی‌باز در این ویدئو انجام می‌دهد، تنها موفق می‌شود که یکی از سه گروگان را نجات دهد. البته شما می‌توانید در بازی با سرعت عمل بالاتر و تصمیم‌گیری سریع‌تر جان هر سه گروگان را نجان دهید که احتمالا بعدا در روند داستان موثر خواهند بود.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p 

بازی Left Alive در تاریخ ۵ شنبه ۹ اسفند سال ۹۷ شمسی (۲۸ فبریه‌ی ۲۰۱۹ میلادی) برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در ژاپن و در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۱۹ برای همین دو پلتفرم در غرب عرضه خواهد شد. پیش از این خبردار شده بودیم که ممکن است که این بازی برروی دیگر پلتفرم‌ها نیز عرضه شود که شما می‌توانید خبر مربوطه را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید