Vampyr | زمان عرضه حالت داستانی و درجه سختی جدید اعلام شد

۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

اوایل ماه گذشته بود که استودیو دونت‌نود اینترتیمنت (Dontnod Entertainment) اعلام کرد بازی Vampyr قرار است دو قابلیت جدید را دریافت کند اما تاریخی اعلام نشد. 

بازی Vampyr از بازی‌بازان و منتقدین نظرات ضد و نقیضی را دریافت کرد اما به طور کلی عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت و موفق به فروش ۴۵۰,۰۰۰ نسخه‌ای در سراسر جهان، طی یک ماه اول عرضه خود شد. خوشبختانه سازندگان این عنوان دست از پشتیبانی آن برنداشته و قرار است که در تاریخ ۴ مهرماه ۱۳۹۷ (۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸)، حالت داستانی (Story Mode) و یک درجه سختی جدید را اضافه کنند.

اگر سیستم مبارزات Vampyr زیاد به دل شما نمی‌شیند، می‌توانید با مراجعه به حالت جدید اشاره شده، فقط بر روی داستان تمرکز کنید. اگر هم به دنبال چالش بیشتر هستید، درجه سختی جدید این عنوان حسابی حال شما را جا خواهد آورد. شما در این درجه جدید، تجربه کمتری از نابود کردن دشمنان بدست خواهید آورد و این مهم بدین معنی خواهد بود که برای قوی‌تر شدن، شما باید به صورت تصادفی از مردم و یا کسانی که برایتان اهمیت دارند تغذیه کنید تا قدرت بیشتری بدست بیاورید.

به‌روزرسانی که این دو حالت را در خود دارد، اعلام شده که از Nvidia Ansel پشتیبانی خواهد کرد و یک سری باگ‌ها را هم از بین می‌برد.

بازی Vampyr هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است. اگر هنوز این عنوان را تهیه نکرده‌اید و دارای حساب استیم هستید، توصیه می‌کنیم از تخفیف ۳۳ درصدی اعلام شده بر روی آن بهره ببرید.

برای آشنایی هر چه بیشتر با این عنوان، نقد و بررسی گیمفا به قلم سعید آقابابایی را مطالعه فرمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید