جزییات جدیدی از پروژه‌ی مشترک دو شرکت Nihon Falcom و Aquaplus منتشر شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵

در استریم زنده‌ای که امروز به مناسبت نمایشگاه توکیو گیم شو (Tokyo Game Show) برگذار شد، رئیس شرکت بازی‌سازی ژاپنی Nihon Falcom جزییات جدیدی از پروژه‌ی مشترک این شرکت با Aquaplus که یکی دیگر از شرکت بازی‌سازی ژاپنی است، را منتشر کرد.

قبل از هر چیز جابه‌جایی لباس شخصیت‌های بازی‌های ساخته شده توسط دو شرکت تایید شد. شخصیت Juna از عنوان Trails of Cold Steel 4 لباس و ظاهر شخصیت Kuon از عنوان Utawarerumono Zan را دریافت خواهد کرد. همچنین تایید شده است که شخصیت Nekone از عنوان Utawarerumono Zan لباس و ظاهر شخصیت Altina از عنوان Trails of Cold Steel 4 را دریافت خواهد کرد. دلیل انتخاب این شخصیت‌ها صداگذار مشترک آن‌ها بوده است. صداگذاری هر دو شخصیت Juna و Kuon توسط Nao Toyama و صداگذاری هر دو شخصیت Altina و Nekone توسط Inori Minase انجام شده است.

همچنین این دو شرکت برنامه دارند یک Theme براساس دو عنوان یاد شده را به صورت مشترک برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر کنند. لباس شخصیت‌ها دو بازی و Theme کنسول پلی‌استیشن ۴ در ماه اکتبر در دسترس هواداران قرار می‌گیرند.

براساس صحبت‌های آقای Toshihiro Kondo، این دو شرکت برنامه دارند همکاری خود را در دراز مدت ادامه دهند. از آنجایی که هر دو شرکت شهرت بالایی در ساخت موسیقی‌های فوق‌العاده دارند، یکی از برنامه‌های بزرگ آن‌ها، برگذاری یک کنسرت مشترک براساس موسیقی‌های دو سری Trails و Utawarerumono است.

نسخه‌ی ژاپنی هر دو عنوان Utawarerumono Zan و Trails of Cold Steel IV: The End of Saga در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۵ مهر ماه) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید