Halo Infinite | لوت باکس‌های بازی با پول واقعی قابل خرید نیستند

۲۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

اخیرا مشخص شد که عنوان Halo Infinite شامل پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای خواهد بود اما به نظر می‌رسد لوت باکس‌های بازی با پول واقعی قابل خرید نیستند.

آقای کریس لی (Chris Lee)، از مدیران ارشد استودیوی ۳۴۳ Industries با انتشار پیامی در حساب توییتر خود بیان کرده است که این استودیو هنوز درباره‌ی پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای این عنوان و عملکرد آن تصمیم نگرفته است. با این وجود ایشان بیان کرده‌اند که در این عنوان به طور قطع شاهد حضور لوت باکس‌هایی که با پول واقعی قابل خرید هستند، نخواهیم بود.

آقای لی در پاسخ به یکی از هواداران که به وجود پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای در عنوان Halo Infinite اعتراض کرده بود، گفتند:

به ما اعتماد کنید. ما هنوز در حال کار برروی برنامه‌های نهایی این عنوان هستیم و با مشخص شدن جزییات نهایی، آن‌ها را با شما به اشتراک می‌گذاریم. من با یقین به شما می‌گویم که لوت باکس‌هایی که با پول واقعی قابل خرید هستند، در عنوان Halo Infinite حضور نخواهند بود.

هفته‌ی گذشته اطلاعاتی از یک آگهی استخدام مربوط به این عنوان منتشر شد که نشان می‌داد نسخه‌ی آخر سری Halo شامل پرداخت‌های درون‌برنامه‌‌ای خواهد بود. این موضوع باعث شده است برخی از هوادارن نسبت به عملکرد و تاثیر پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای و لوت باکس‌ها در بازی نگران شده و به این موضوع اعتراض کنند. در نتیجه‌ی این اعتراضات، یکی از مدیران ارشد استودیوی ۳۴۳ با هدف کاهش نگرانی بازی‌بازان نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است.

بسیاری از هوارادان بازی‌های رایانه‌ای نسبت به لوت باکس‌ها و پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای بدبین هستند و برخی آن را قمار می‌دانند. اگرچه برخی کشورها در حال مبارزه با این موضوع هستند، هنوز به دلیل درآمدزایی بالا شاهد حضور لوت باکس‌ها در بازی‌های جدید هستیم.

خریدهای درون‌برنامه‌ای در عنوان Halo 5: Guardians نیز حضور داشت و بسیار موفق عمل کرد. به همین دلیل انتظار می‌رود که استودیوی سازنده از سیستمی مشابه در نسخه‌ی جدید بازی نیز استفاده کند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید