تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی بازی Bendy And The Ink Machine اعلام شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

به تازگی سازندگان بازی Bendy And The Ink Machine تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی این عنوان را اعلام کرده‌اند.

بازی Bendy And The Ink Machine در فوریه سال ۲۰۱۷ و در قالب چند قسمت مختلف به دست کاربران شبکه استیم در پلتفرم رایانه‌های شخصی رسید. این عنوان در دسته عناوین ترسناک و پازل‌محور قرار می‌گیرد که با ارائه یک تجربه اول شخص، می‌تواند به‌خوبی شما را درگیر اتفاقات خود سازد. در زمان عرضه‌ی این بازی، کاربران زیادی به تجربه آن پرداختند و توانست نظر تمامی بازیکنان و منتقدان را به خود جلب کرده، در نهایت نمرات مناسبی هم کسب کند.

اکنون تیم سازنده‌ی بازی یعنی استودیو ماکسیموم گیمز (Maximum Games) و ناشر آن یعنی شرکت بزرگ روستر تیف گیمز (Rooster Teeth Games)، تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی این بازی را مشخص کرده‌اند. با توجه به موفقیت‌های بازی در پلتفرم رایانه‌های شخصی، به نظر می‌رسد که سازندگان قصد دارند این موفقیت را در کنسول‌های نسل هشتمی هم تجربه کنند و هرچه سریع‌تر بازی را به دست کاربران آن‌ها برسانند.

نسخه‌ی کنسولی بازی Bendy And The Ink Machine، تمامی قسمت‌های بازی را شامل شده و در واقع شما به یک پکیج کامل دسترسی خواهید داشت و می‌توانید تمامی قسمت‌های بازی را تجربه کنید. مدیر عامل استودیو ماکسیموم گیمز یعنی کریستینا سیلیه (Christina Seelye) در مورد انتشار این بازی برای کنسول‌ها اعلام کرد:

کسانی که موفق به تجربه‌ی بازی ترسناک Bendy And The Ink Machine نشده‌اند، بiزودی مطلع خواهند شد که به چه علت کاربران شبکه استیم تا این میزان نسبت به تجربه این عنوان علاقه نشان می‌دهند. مفتخریم که ما بخشی از این هیجان کاربران محسوب می‌شویم.

از سویی دیگر، دیوید ادینگز (David Eddings) مدیرعامل شرکت روستر تیف گیمز توضیح داد:

از این که تمامی کاربران در سراسر نقاط کره‌ی زمین می‌توانند بازی Bendy and the Ink Machine را تجربه کنند، بسیار خوشحال هستم. اکنون همگان از جمله کاربران کنسول‌های نسل هشت،قادر خواهند بود تا در کنار دوستان خود، یک بازی ترسناک عالی را بازی کنند و به حل پازل‌های آن بپردازند.

در نهایت بازی Bendy and the Ink Machine در ماه‌های مهر-آبان ماه (اکتبر) برای کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید