به احتمال زیاد شاهد وجود پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای در Halo Infinite خواهیم بود

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

استودیوی ۳۴۳ Industries به دنبال استخدام فردی متخصص در زمینه‌ی مسائل اقتصادی برای طراحی بخش‌های آنلاین بازی است.

تا به امروز استودیوی ۳۴۳ Industries اطلاعات زیادی از عنوان Halo Infinite را منتشر نکرده است. صرفا می‌دانیم که جدیدترین نسخه از سری محبوب و تیراندازی Halo به صورت مشترک و با همکاری استودیوی Skybox Labs ساخته می‌شود و در توسعه‌ی آن از یک موتور بازی‌سازی جدید با نام SlipSpace استفاده خواهد شد. به جز این دو مورد تقریبا هیچ اطلاعات دیگری از این عنوان در دسترس نیست.

با این وجود با توجه به صحبت‌ها و مطالب منتشر شده از سوی مدیر بخش بازاریابی شرکت مایکروسافت، آقای آرون گرین‌برگ (Aaron Greenberg)  به احتمال زیاد شاهد یک عنوان سرویس محور خواهیم بود. اخیرا نیز استودیوی سازنده‌ی بازی به دنبال استخدام فردی باتجربه برای کارگردانی و طراحی بخشی از محتوای آنلاین بازی بوده است. در آگهی استخدام بیان شده است که فرد مورد نظر باید ” درک عمیقی از مدل‌های مختلف اقتصادی استفاده شده در بحث محتوای آنلاین عناوین AAA و بازی‌های گوشی‌های هوشمند ” داشته باشد.

براساس آگهی استخدام منتشر شده، کسی که این مسئولیت را بپذیرد وظیفه خواهد داشت “برروی پیشرفت و توسعه‌ی خرید‌های درون‌برنامه‌ای و برنامه‌های مالی و اقتصادی این عنوان، چه درون محیط بازی و چه در بیرون از بازی نظارت داشته باشد و راه‌حل‌های جدیدی را برای تشویق بازی‌بازان به تجربه‌ی دوباره و دوباره‌ی سری ارائه کند”.

یکی دیگر از وظایف و مسئولیت‌های فرد استخدام شده شامل “طراحی و ارائه‌ی یک سیستم سرمایه‌گذاری است تا به هواداران اجازه دهد علاقه‌ی خود را به این سری نشان دهند (این سیستم شامل خریدهای درون‌برنامه شده ولی به آن محدود نمی‌شود)”. همچنین در این آگهی بیان شده است که ” در زمان طراحی هر یک از بخش‌ها، بازی‌باز باید به عنوان اولویت اول در نظر گرفته شود”.

جزییات ذکر شده در آگهی استخدام منتشر شده، شباهت زیادی با نسخه‌ی قبلی سری یعنی Halo 5: Guardians دارد. در این عنوان نیز شاهد عرضه‌ی متداوم بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی رایگان و خریدهای درون‌برنامه‌‎ای در بازی بودیم. احتمال تکرار این سیستم در نسخه‌ی جدید سری نیز وجود دارد.

با وجود تمام صحبت‌های صورت گرفته، تا زمانی که استودیوی ۳۴۳ Industries و شرکت مایکروسافت رسما اطلاعات مربوط با این بازی را منتشر نکند، نمی‌توانیم از جزییات بازی با قطعیت صحبت کنیم و باید منتظر انتشار جزییات این عنوان از سوی استودیوی سازنده باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید