بازی GUNGRAVE G.O.R.E به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

چندی پیش یک بازی انحصاری جدید دیگر با نام GUNGRAVE G.O.R.E برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی شد.

بازی GUNGRAVE یک عنوان کلاسیک و قدیمی است که سال‌ها قبل به عنوان یکی از بازی‌های پرطرفدار شناخته می‌شد که بسیاری از کاربران، رابطه بسیار خوبی با شخصیت اصلی آن یعنی Grave ایجاد کرده بودند.

حال پس از مدت‌ها، ما شاهد معرفی جدیدترین نسخه از این بازی با نام GUNGRAVE G.O.R.E هستیم که البته انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهد بود. به همراه اعلامیه رسمی معرفی این بازی، یک تریلر جدید هم منتشر شده که اطلاعات خوبی را از بازی در اختیار ما می‌گذارد.

در لحظلات اولیه این تریلر، می‌توانید نگاهی کلی به شهر جدید بازی داشته باشید که به نظر می‌رسد تمامی اتفاقات داستان بازی، در آن به وقع بپیوندد. سپس یک کاغذ طراحی یا نقاشی به نمایش در می‌آید که شاهد طرح اولیه یک شخصیت جذاب هستیم. این شخصیت در واقع همان Grave خواهد بود که لحظلاتی بعد با طراحی سه بعدی به تصویر کشیده می‌شود. نا گفته نماند که این شخصیت اصالت قدیمی خود را حفظ کرده و ما شاهد وجود همان ویژگی‌های قدیمی هستیم. مثل وجود یک تابوت مرموز بر پشت کمر وی و دو اسلحه کمری که می‌تواند در طول گیم‌پلی بسیار کاربردی باشد. همچنین لباسی که در بازی جدید GUNGRAVE G.O.R.E به تن دارد، می‌تواند شبیه به لباس شخصیت‌ها و قهرمان‌های مجموعه Castlevania باشد.

در ادامه می‌توانید این تریلر جدید با محوریت معرفی بازی GUNGRAVE G.O.R.E را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

علاقه‌مندان به بازی‌های واقعیت مجازی، می‌توانند نسخه‌ی GUNGRAVE VR U.N را در پلتفرم PlayStation VR تجربه کنند. همچنین نسخه اصلی بازی یعنی GUNGRAVE G.O.R.E در فصل زمستان سال ۲۰۱۹ به طور انحصاری باری کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید