عنوان Code Geass: Lelouch of the Rebellion Lost Stories معرفی شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

استودیوی DMM Games از عنوان Code Geass: Lelouch of the Rebellion Lost Stories که براساس انیمه‌ای با همین عنوان ساخته شده است، رونمایی کرد.

چند روز پیش بود که استودیوی DMM Games با انتشار مطلبی در حساب توییتر خود خبر از معرفی یک عنوان جدید از سری انیمه‌ی Code Geass داد. در این مطلب اعلام شده بود که اطلاعات بیشتری از این بازی در تاریخ ۱۶ سپتامبر (امروز) در شهر آکیهابارای ژاپن منتشر خواهد شد.

همانطور که این استودیوی وعده داده بود، راس ساعت اعلام شده، چندین صفحه نمایش بزرگ در شهر آکیهابارا (به صروت نمادین) هک شدند و شخصیت اصلی انیمه یعنی Lelouch یا به عبارتی Zero شروع به صحبت درباره‌ی بازی کرد.

براساس اطلاعات منتشر شده، جزییات تکمیلی مربوط به این عنوان در نمایشگاه توکیو گیم شو (Tokyo Game Show) منتشر خواهد شد. استودیوی DMM Games در این نمایشگاه غرفه‌ای مخصوص به خود خواهد داشت و دو تن از صداگذاران اصلی این انیمه نیز در غرفه حضور پیدا می‌کنند.

اگرچه پلتفرم‌های مقصد این عنوان به صورت رسمی مشخص نشده‌اند ولی در توضیحات بازی از عبارت “Social Game” استفاده شده است. به همین دلیل به احتمال زیاد این عنوان برای گوشی‌های هوشمند و یا مرورگرهای اینترنتی که تخصص استودیوی DMM Games است، عرضه خواهد شد. اگرچه استودیوی DMM Games سابقه‌ی انتشار عناوینی مانند Gal Metal را برای کنسول‌ها دارد، به احتمال زیاد عنوان Code Geass: Lost Stories یک بازی کنسولی نخواهد بود.

اگر با سری انیمه‌ی Code Geass آشنا نیستید، بد نیست بدانید که اولین قسمت این انیمه در سال ۲۰۰۶ منتشر شد. از آن زمان محصولات متفاوتی مانند Manga، Ova و Light Novel براساس این انیمه منتشر شده است.

ویدئوی زیر لحظه‌ی هک شدن یکی از صفحه نمایش‌های شهر آکیهابارا و معرفی بازی را به نمایش می‌گذارد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید