جزئیات بسته الحاقی جدید بازی Strange Brigade

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

به تازگی اطلاعات و جزئیات جدید بسته الحاقی تازه بازی Strange Brigade منتشر شده که محتویات جدیدی را در دسترس کاربران قرار خواهد داد.

در روزهایی ابتدایی شهریور ماه جاری، شاهد انتشار جدیدترین ساخته استودیو مشهور ربلیوین اینترتینمنت (Rebellion Entertainment) یعنی Strange Brigade بودیم. در جریان گیم‌پلی این بازی، می‌توانید در کنار سایر دوستان خود یک تجربه هیجان‌انگیز همکاری کوآپ (Co-op) را تجربه کنید و مقاومت خود را در برابر دشمنان متنوع بازی ادامه دهید. نقشه‌ها و حالت‌های مختلفی در بازی وجود خواهد داشت که در کنار شخصیت‌ها، اسلحه‌ها و آیتم‌های مختلف، قابل دسترسی هستند.

چندی پیش، سازندگان بازی جزئیات جدید بسته الحاقی تازه بازی Strange Brigade را منتشر کردند که می‌توانید به‌خوبی با آن‌ها آشنا شوید. به طور کلی، بازی Strange Brigade از یک نسخه جداگانه با محوریت سیزن پس برخوردار است که محتویات مختلفی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد و اولین مرحله این محتویات، همین حالا قابل تجربه است. در حال حاضر، شخصیت جدید Patrick Conaghan که با نام Bash در این عنوان شناخته می‌شود، در بازی قابل استفاده است. در آینده، این سیزن پس ارزش‌مند بازی از محتویات جدیدی پشتیبانی خواهد کرد. مثل مراحل و ماموریت‌های Hidden Valley،Tunnels of Wadjet Score Attack و Harbin’s Dig Path که هریک با طراحی خاصی در بازی پیاده‌سازی شده‌اند. علاقه‌مندان به حالت Horde این بازی، می‌توانند به نقشه جدید Palace دسترسی داشته باشند. در آینده، نقشه‌های متفاوت و تازه دیگری برای حالت مذکور با عناوین Tunnels، Chamber، و Void منتشر خواهد شد.

در نهایت، یک بخش کمپین جدا در قالب سه بخش مختلف برای بازی درنظر گرفته شده که Thrice Damned نام دارد. دو قسمت نخست این کمپین در ماه اکتبر و قسمت نهایی در ماه نوامبر به طور رسمی عرضه می‌شود.

طبق گفته سازندگان، محتویات پس از عرضه فقط همین نکات ذکر شده نخواهد بود و در آینده، شاهد انتشار بسته‌های الحاقی متعدد، شخصیت‌های جدید، اسحله‌ها و آیتم‌های جدید و مراحل تازه خواهیم بود که حال و هوای بازی را تغییر خواهد داد. همچنین با عرضه به‌روزرسانی‌های مختلف، رویداد‌های جدیدی به بازی اضافه خواهد شد که می‌توانید در کنار دوستان خود، از تجربه آن‌ها لذت ببرید.

بازی Strange Brigade در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. پیشنهاد می‌شود قبل از خریداری بازی، نقد و بررسی اختصاصی آن را در اینجا به قلم محمد حسین باجلان، مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید