نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Assassin’s Creed: Odyssey معرفی شد | انحصاری ژاپن

۲۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰

به تازگی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Assassin’s Creed: Odyssey معرفی شده که در واقع یک نسخه ابری است و انحصاری کشور ژاپن خواهد بود.

همان‌طور که اطلاع دارید، امروز شاهد برگزاری رویداد Nintendo Direct بودیم و طبق جدیدترین اخبار این رویداد، نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Assassin’s Creed: Odyssey معرفی شده است. حال در کنار سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، کاربران کنسول قابل حمل نینتندو سوییچ هم می‌توانند این بازی نقش آفرینی جدید را تجربه کنند که البته انتظارات از این نسخه تازه، بسیار بالا است.

البته این نسخه‌ی معرفی شده، یک نسخه‌ی ابری خواهد بود و فقط در دسترس کاربران کشور ژاپن قرار می‌گیرد. پیش از این نیز، شاهد معرفی عناوین مختلفی بودیم که به صورت ابری در کشور ژاپن منتشر شده بودند و دیگر کاربران از سایر نقاط زمین، اجازه دسترسی به بازی مدنظر خود را نداشتند.

حال و در وضعیت جدید ایجاد شده، دیگر کاربران حاضر در مناطق مختلف اگر برای خریداری نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Assassin’s Creed: Odyssey در کنسول خود اقدام کنند، با یک خطای مشخص مواجه شده و اجازه دسترسی به آن‌ها داده نخواهد شد. این موضوع به این علت وجود آمده که سرعت اینترنت در کشور ژاپن با سرعت اینترنت در سایر نقاط زمین متفاوت است و هر یک از سیستم مخصوصی برخوردار هستند.

در نهایت می‌توانید تریلر معرفی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Assassin’s Creed: Odyssey را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Assassin’s Creed: Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۳ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ (نسخه ابری و انحصاری ژاپن)، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

همچنین می‌توانید برای مطالعه پیش نمایش این بازی به قلم محمد آریا مقدم، به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید