گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Animal Crossing برای نینتندو سوییچ معرفی شد

تریلر بازی ها
بازی Animal Crossing برای نینتندو سوییچ معرفی شد

نینتندو دایرکت جدید شرکت نینتندو که قرار بود هفته گذشته برگزار شود اما به واسطه زلزله‌ی شدید ژاپن به تعویق افتاد، بالاخره روز گذشته برگزار شد و شاهد انتشار سیل عظیم اخبار این شرکت و همچنین معرفی‌ عناوین بسیاری برای کنسول نینتندو سوییچ بودیم. در لحظات پایانی این استریم، شاهد معرفی بازی محبوب Animal Crossing برای کنسول نینتندو سوییچ بودیم. معرفی این عنوان کاملاً به معرفی بازی Super Smash Bros. شباهت داشت. اوایل سال جاری، نینتندو در کنار معرفی به‌روزرسانی جدیدی برای یکی از بازی‌های از پیش معرفی شده خود، تیزر کوتاهی از این بازی منتشر ساخت و تنها به نام این مجموعه و سال عرضه آن اشاره داشت و هیچگونه صحبتی در خصوص نام اصلی این نسخه یا تاریخ عرضه مشخص آن نکرد.

تا بدین لحظه تنها چیزی که از این بازی می‌دانیم این هست که نسخه جدید این سری برای کنسول نینتندو سوییچ تقریباً حاوی همه‌ی ویژگی‌های خاص این مجموعه موفق در کنسول نینتندو ۳DS و جهان New Leaf خواهد بود که تاکنون بیش از ۱۲ میلیون نسخه در جهان فروخته است. به همین جهت، Animal Crossing یکی از مورددرخواست‌ترین مجموعه بازی‌های نینتندوست که طرفداران مشتاقانه منتظر عرضه آن برروی کنسول نینتندو سوییچ هستند.

به غیر معرفی این بازی، رسماً تائید شد که شخصیت ایزابل (Isabelle)، دستیار شما در New Leaf، به عنوان یک مبارز به بازی Super Smash Bros. Ultimate اضافه خواهد شد. عنوان Super Smash Bros. Ultimate همان بازی‌ای است که نسخه نینتندو سوییچ Animal Crossing در جریان معرفی ویژگی‌های جدیدش، رونمایی شد. ویدئوی معرفی بازی Animal Crossing و حضور شخصیت ایزابل در بازی Super Smash Bros. Ultimate را می‌توانید از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

بازی جدید سری Animal Crossing در سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول نینتندو سوییج عرضه خواهد شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

ADS

نظرات

 1. Sir Sonic گفت:

  ایسابل قشنگ یه دوازده ساعتی ترند اوّل توییتر بود بعد معرّفی اش…
  تازه اکو هم نیست
  موو ست باحالی هم داره
  ====
  و ایول Animal Crossing…نسخه گوشی اش رو که خیلی دوست دارم

  1Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت