تاریخ انتشار بازی Diablo 3 برای کنسول نینتندو سوئیچ مشخص شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

بعضی عناوین هستند که پس از عرضه به عنوان یک معیار برای آن سبک شناخته می‌شوند. برای مثال در سبک مسابقه‌ای عناوینی همچون Forza Horizon و یا Need For Speed به عنوان معیار شناخته شده‌اند و در بازی‌های نقش‌آفرینی بازی‌هایی مانند Witcher و The Elder Scrolls. در مبحث سبک نقش‌آفرینی ایزومتریک، بدون هیچ شکی تنها و البته قوی‌ترین معیار، سری بازی‌های Diablo ساخته شرکت خوش‌ذوق بلیزارد (Blizzard) هستند. اکنون پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار بازی The Diablo III: Eternal Collection برای نینتندو سوئیچ مشخص شده است.

همانطور که می‌دانید و در اینجا ذکر شده بود، بلیزارد پیش از این از طرح روی جلد این بازی رونمایی کرده بود ولی هیچ‌گونه اطلاعاتی در رابطه با تاریخ انتشار این عنوان به هواداران اعلام نکرد. سایت نینتندو امروز با انتشار متنی برای عرضه این بازی تاریخ ۱۱ آبان سال ۹۷ (۲ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) را مشخص کرده است. در قسمت زیر می‌توانید متن منتشر شده از طرف نینتندو را مشاهده کنید:

The minions of hell grow stronger… Join your friends in the fight with Diablo III: Eternal Collection on #NintendoSwitch, coming November2!

هیولاهای جهنمی قوی‌تر می‌شوند… با دوستان خود در مبارزه با Diablo III: Eternal Collection همراه شوید. برروی #نینتندو سوئیچ در ۲ نوامبر

بازی Diablo 3 در ۲۶ اردیبهشت سال ۹۱ (۱۵ می سال ۲۰۱۲ میلادی) برای رایانه‌های شخصی، در ۱۲ شهریور سال ۹۲ (۳ سپتامبر ۲۰۱۳ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ و در ۲۸ مرداد سال ۹۳ (۱۹ آگوست ۲۰۱۴ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید