تاریخ عرضه Timespinner برای کنسول‌های سونی مشخص شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

به تازگی شرکت لونار ری گیمز (Lunar Ray Games) به صورت رسمی اعلام کرده است که بازی مستقل و سکوبازی Timespinner در تاریخ سه شنبه ۳ مهر ماه (۲۵ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا در دسترس قرار خواهد گرفت. بازی Timespinner که از عناوین کلاسیک و دو بعدی دهه ۱۹۹۰ میلادی الهام گرفته است، داستان Lunais را دنبال می‌کند که می‌خواهد با سفر در زمان، از فرمانروایی که خانواده‌اش را به قتل رسانده، انتقام بگیرد. کمپین حمایت مالی این پروژه از سال ۲۰۱۴ میلادی آغاز به کار کرد و موفق شد از ۵۰ هزار دلار مشخص شده به عنوان هدف نهایی بودجه مورد نیاز برای ساخت، ۱۷۶٫۶۶۷ دلار کمک مالی بدست آورد.

بازی Timespinner حاوی ویژگی‌های منحصر به فردی در گیم‌پلی خود است که برای نمونه می‌توان به قابلیت Time-Stop اشاره کرد که می‌توان به وسیله آن، دشمنان را در محفظه‌ای یخی جای داد و سپس به عنوان سکویی برای پیشروی استفاده کرد. هر لحظه‌ای که اقدام به منجمد کردن دشمنان خود می‌کنید، در اصل از منابع شنی خود بهره می‌برید. از توپ‌های متعدد می‌توان برای مبارزه و حمله بهره برد. امکان مبارزه از راه نزدیک، استفاده از جادوها و اسپل‌ها و همچنین تقویت‌کننده‌ها را نیز خواهید داشت. با مبارزه و شکست دادن دشمنان می‌توانید امتیاز بیشتری کسب کنید و سپس برای ارتقای قدرت‌های خود از این امتیازها استفاده کنید.

می‌توانید در ادامه ویدئوی منتشر شده از گیم‌پلی این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Timespinner در تاریخ سه شنبه ۳ مهر ماه (۲۵ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا عرضه و منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید