تبلیغ تلویزیونی جدید بازی Assassin’s Creed Odyssey

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵

اخیرا جهت جذاب طرفداران و خریداران بیشتر برای بازی Assassin’s Creed Odyssey، سازندگان آن یک تبلیغ تلویزیونی چدید را آماده کرده‌اند.

تا کمتر از یک ماه دیگر، ماجراجوییهای بازیکنان در یونان باستان آغاز خواهد شد و میتوانید شاهد لحظلات جذاب و جدیدی در بازی باشید. سال گذشته و در جریان عرضه نسخهی Origins بازی، المان‌های نقش‌آفرینی به بازی اضافه گردید و توانست نظر کاربران را به حود جلب کند. به همین علت ما شاهد نبردهای چالش‌برانگیزتر و سخت‌تری بودیم و به نظر می‌رسد این المان‌ها، در بازی Assassin’s Creed Odyssey پیشرفت کرده و تغییرات جدیدی را به خود دیده‌اند. اکنون با این شرایط، میزان طرفداران و کاربران این بازی نسبت به قبل افزایش داشته و همگان منتظر عرضه آن هستند.

اما حال تیم سازنده بازی یعنی شرکت یوبیسافت (Ubisoft)، جهت جذاب خریداران بیشتر، یک تبلیغ تلویزیونی جدید را آماده کرده که در آن بخش‌هایی از بازی به تصویر کشیده خواهد شد. از آن جایی که این تبلیغ تلویزیونی بوده، بیشتر مردم می‌توانند در خانه خود بخش‌های مختلفی از بازی را تماشا کنند و برای خرید آن جذب شوند. این تبلیغ کوتاه بوده اما به طور مختصر و خلاصه، لحظلات مهم و تاثیرگذار داستان بازی به تصویر کشیده خواهد شد و شاهد لحظلات احساسی زیادی خواهیم بود. همچنین در قسمت‌هایی از ویدئو جملات مختلف منبع‌ها و وب‌سایت‌های بزرگ نمایش داده می‌شود که بازی Assassin’s Creed Odyssey را تحسین کرده‌اند.

در ادامه می‌توانید این ویدئو جدید را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به انتشار اطلاعات و جزئیاتی جدید از بخش تازه Exploration اشاره کرد که بدون شک هیجان این عنوان را افزایش خواهد داد. در جریان این قسمت تازه، هیچ راهنما و نشانه خاصی در طول داستان در پیش‌روی شما نخواهد بود و باید صرفا از طریق اطلاعاتی که از گفت و گو با مردم به دست می‌آورید و یا سرنخ‌هایی که یافت می‌کنید، در داستان بازی پیش‌روی کنید و تمامی اتفاقات بستگی به هوش و کاوش شما در بازی دارد. برای مشاهده جزئیات بیشتر این خبر به اینجا مراجعه کنید.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۵ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید