بهبود عملکرد نسخه رایانه‌های شخصی Monster Hunter World با به‌روزرسان بعدی انویدیا

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵

بازی Monster Hunter World با وجود تجربه هیجان‌انگیزی که در رایانه‌های شخصی به ارمغان آورده است، از یک سری مشکلات کیفی رنج می‌برد. اگر شما هم با این مشکلات آزرده شده‌اید، انویدیا (Nvidia) خبرهای خوبی برای شما دارد.

انویدیا رسما تایید کرده است که در به‌روزرسان بعدی خود،  قصد بهبود اجرای بازی Monster Hunter World را دارد. طبق اعلامیه این شرکت، ظاهرا به خاطر وجود یک سری کلید در پروفایل بازی نامبره، کاربران شاهد مشکلات گرافیکی هستند و حذف آنها، موجب به افزایش ۲۰ درصدی عملکرد خواهد شد. این مقدار آن چنان زیاد به نظر نمی‌رسد با این حال ارزش امتحان را دارد تا ببینیم نتیجه آن در کل به چه صورت خواهد بود.

اگر از کارت‌های گرافیک انویدیا استفاده می‌کنید و بازی Monster Hunter World را هم تهیه کرده‌اید، نصب به‌روزسان حتما توصیه می‌شود. اگر مایلید کلید‌های مخرب را به صورت دستی حذف کنید، در پروفایل بازی عبارت‌های ۰x0094C537 ،۰x0094C538 ،۰x00A25FC4 و ۰x0105E2A1D را پاک کنید.

علاوه بر رایانه‌های شخصی، بازی Monster Hunter World برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ هم در دسترس است. اگر هم مایلید بدانید عملکرد این بازی از دید منتقدین چطور بوده است، مرور امتیازات آن را از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید