نسخه نینتندو سوییچ Moonlighter، نوامبر امسال عرضه می‌شود

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

بازی Moonlighter، ساخته استودیوی دیجیتال سان (Digital Sun)، اوایل امسال عرضه شد و توانست به واسطه ایده‌های منحصر به فرد و خلاقانه‌ی گیم‌پلی خود تحسین منتقدان را برانگیزاند. در این بازی اکشن و نقش‌آفرینی، در طی روز به مدیریت فروشگاهی از آیتم‌ها می‌پردازید و در نهایت در شب، به سیاه چاله‌ها سفر کرده و باید با هیولاها مبارزه کنید. خوشبختانه دارندگان کنسول نینتندو سوییچ که علاقه‌مند به تجربه این بازی برروی کنسول هیبریدی خود هستند، خیلی منتظر نخواهند ماند چراکه نسخه نینتندو سوییچ Moonlighter تا چند ماه دیگر منتشر خواهد شد.

شرکت ۱۱ bit studios رسماً خبر از عرضه نسخه نینتندو سوییچ بازی Moonlighter در ماه نوامبر سال جاری میلادی داد. آن‌ها قبلاً نسخه نینتندو سوییچ این بازی را تائید کرده بودند.

ما در ماه خرداد امسال، زمانی که Moonlighter برای رایانه‌های شخصی منتشر شد، به بررسی و نقد آن پرداختیم و محمد حسین باجلان از تیم تحریریه گیمفا وظیفه نقد و بررسی این بازی را بر عهده داشته است که می‌توانید این مقاله زیبا را از این نشانی بخوانید. باجلان در نتیجه‌گیری نقد خود نوشت:

در نهایت باید گفت که مونلایتر بازی ساده ای است که البته در عمقش می تواند چیز های زیادی برای گفتن داشته باشد. البته باز هم این بازی، عنوانی نیست که برای همه لذت بخش باشد و هم سختی بالای آن ، خصوصا در درجات بالاتر و حتی سختی بدست آوردن اچیومنت ها و تروفی هایش شاید باعث شود که بسیار حتی از خیر آن برای کنسول ها نیز بگذرند و به نسخه های غیر رسمی قناعت کنند!

بازی Moonlighter در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و مک در دسترس قرار دارد. همانطور که قبلاً گفته شد، در نوامبر امسال شاهد عرضه این بازی برای کنسول موفق نینتندو سوییچ خواهیم بود. تریلر معرفی تاریخ عرضه نسخه نینتندو سوییچ بازی Moonlighter را می‌توانید از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید