تاریخ انتشار بازی Deemo Reborn مشخص شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵

به تازگی سازندگان بازی Deemo Reborn تاریخ انتشار این عنوان را اعلام کرده‌اند و بازی در سال ۲۰۱۹ به دست کاربران خواهد رسید.

اگر علاقه‌مند به بازی‌های موسیقی‌محور هستید، عنوان Deemo Reborn به شما پیشنهاد خواهد شد و می‌توانید به‌خوبی از آن لذت ببرید. وظیفه انتشار این بازی بر عهده شرکت Unties خواهد بود و استودیو Rayark در حال ساخت آن است. به طور کلی، موسیقی و ریتم کارهای شما در بازی، نقش کلیدی را خواهد داشت و می‌توانید اتفاقات مربوط به داستان Deemo Reborn را رقم بزنید.

داستان اصلی بازی از آن جایی آغاز خواهد شد که ما شاهد حضور موجودی عجیب با طراحی فانتزی با نام Deemo هستیم که در یک قلعه زندگی می‌کند و به نوعی از تنهایی خویش خسته شده است. در همین بین، یک دخترک از آسمان بالای قلعه وارد می‌شود که هیچ اطلاعات مشخصی از آن در دسرس نیست. حال Deemo می‌خواهد که به این دختر کمک کرده تا بتواند راه بازگشت به زندگی را پیدا کند و در واقع راه سخت و پرفراز و نشیبی را در پیش خواهند داشت. در کلیدی‌ترین نقطه راه بازی، این دو به یک درخت برخورد خواهند کرد که یک پیانو موسیقی مخصوص وصله آن شده و در واقع جزوی از آن است. حال شما باید کار خود را با این پیانو آغاز کرده و با حرکت‌های مختلف، تعدادی موسیقی را بسازید. این درخت با هر نوا از موسیقی شما، رشد خواهد کرد و کمک می‌کند تا بتوانید به آسمان بالای قلعه برسید. در مرحله رشد کامل درخت، شخصیت Deemo آن دختر را به زندگی قبلی خود بازگردانده و بالاخره موفق می‌شود. اما هنوز به طور دقیق مشخص نیست که داستان بازی در بعد از این مرحله، به چه نقطه‌ای خواهد رسید و همین جذابیت بازی را افزایش خواهد داد.

تا قبل از این، نمی‌دانستیم که بازی Deemo Reborn در چه زمانی به دست کاربران خواهد رسید و تاریخ انتشار آن نامشخص بود. اما حال تیم سازنده بازی، به طور رسمی اعلام کرده است که این عنوان، در بهار سال ۲۰۱۹ و در کشور ژاپن به دست کاربران خواهد رسید و برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست که این بازی در مناطق دیگر هم منتشر خواهد شد یا خیر!

به غیر از پلی‌استیشن ۴، این بازی برای پلتفرم PlayStation VR هم منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان به بازی‌های واقعیت مجازی می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. در نهایت تعدادی از موسیقی‌ها و نواهای بازی، با همکاری خواننده پاپ ژاپنی معروف یعنی Egoist ساخته شده که می‌توانید هیجان بازی را بیش از پیش افزایش دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید