با مادربورد MSI MEG X399 CREATION شاهکار خود را خلق کنید!

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲

کمپانی MSI، پیشرو در صنعت تولید انواع مادربورد، چند وقتی است که مادربورد MEG X399 CREATION خود را معرفی کرده است. MSI MEG X399 CREATION یک مادربورد بسیار رده بالا برای افراد خوش ذوق با طراحی نوآورانه و ویژگی های اختصاصی است، که آن را قادر می سازد تا حداکثر پتانسیل ابرپردازنده های ۳۲ هسته ای AMD را آزاد سازد.

 

این بار، MSI MEG X399 CREATION نتایج خارق العاده ای را در اورکلاک رقم زده است و در ۹ بنچمارک توانسته مقام اول را کسب کند تا توانایی های خود را به اثبات برساند:

حداکثر توان

مدار تنظیم کننده ولتاژ ۱۹ فازی با خنک کننده قدرتمند:

همراه با مدار تنظیم کننده ولتاژ “VRM” از نوع ۱۹ فازی طراحی شده برای پردازنده های ۳۲ هسته ای، MEG X399 CREATION می تواند جریان بیشتری فراهم سازد تا هر گونه نگرانی از جانب تامین توان رفع گردد و بیشترین پایداری را در کنار PCB با طراحی ویژه، مدار تامین توان ۱۶ فازی DrMOS  و ۳ فاز برای SOC رقم بزند.

دو کانکتور ۸ پین EPS12V برای پردازنده مرکزی

 

دو کانکتور ۸ پین برای پردازنده مرکزی برای پردازنده های Multi-Core کافی است تا حداکثر عملکرد آنها در شرایط اورکلاکینگ نمایان گردد.

 

حداکثر خنک سازی

۱۰ هدر فن PWM به همراه ۳ هدر سنسور

با مجموع ۱۰ کانکتور فن و ۳ هدر سنسور، MEG X399 CREATION به طراحان اجازه می دهد تا سیستم های خنک و بی صدایی را کنترل دستی و یا اتوماتیک خلق کنند. به این معنا که کنترل دما برای حداکثر خنک سازی کاملا در نظر گرفته شده است.

 

محافظ فلزی اسلات ها به همراه محافظ FROZR M.2:
پورت های M.2 مادربورد MEG X399 CREATION دارای هیت سینک منحصر به‌فرد فلزی هستند که MSI نام آنها را M.2 FROZR گذاشته است. این هیت سینک های بسیار کارامد و یکپارچه با هیت سینک چیپست اصلی مادربورد، حداکثر دفع حرارت را از SSD های M.2 به همراه دارند.

حداکثر ذخیره سازی

۷ پورت Turbo M.2 با استفاده از کارت M.2 XPANDER-AERO

مادربورد MEG X399 CREATION همراه با حداکثر ویژگی های سخت افزاری ارائه می شود. علاوه بر ۳ پورت M.2 نصب شده روی مادربورد، MEG X399 CREATION دارای یک کارت توسعه M.2 است که می توان ۴ عدد SSD نوع M.2 PCIe Gen 3.0 x4 را روی آن قرار داد. این SSD های NVMe در کنار یکدیگر سرعت باورنکردنی ایجاد می کنند. برای دفع حرارت آنها نیز یک خنک کننده اکتیو ویژه روی این کارت توسعه نصب خواهد شد تا مانند کارت گرافیک به نظر برسد!

۸ پورت USB به همراه ۱۵ پورت SATA

با قابلیت AMD Turbo USB، پورت USB 3.1 gen2 Type-C برای جلوی پنل و تعدادی متعددی از پورت های USB 3.0 / 2.0، مادربورد MEG X399 CREATION پورت های USB بسیار کاملی فراهم می سازد تا به این طریق طراحان نگرانی در مورد پورت های تجهیزات حرفه ای نداشته باشند.

حداکثر انتقال دیتا

دو پورت لن منعشب از تراشه اینتل به همراه کارت شبکه بی سیم INTEL WiFi

شبکه صحیح و پایدار Intel را تجربه کنید. مادربورد MEG X399 CREATION امکانات کاملی در زمینه ی شبکه دارد. با دارای بودن دو تراشه لن گیگابیت اینتل به همراه کارت شبکه بی سیم دو باند اینتل، X399 CREATION ارتباط صاف و پایدار شبکه را فراهم می کند که اولویت بندی برنامه ها را در دستور کار قرار داده و حداکثر انتقال داده را فراهم می سازد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید