مدیرعامل یوبی‌سافت: از تجربه Assassin’s Creed Odyssey شگفت‌زده خواهید شد

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

ایو گیلموت (Yves Guillemot)، مدیرعامل یوبی‌سافت در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gamespot در جریان رویداد Gamescom 2018 بار دیگر اظهار داشت تاخیری که سال گذشته، Assassin’s Creed Origins از آن بهره‌منده شد، به موفقیت بازی کمک کرد. وی افزود که این موضوع انتظارات را در مورد عنوان Assassin’s Creed Odyssey که قرار است ماه اکتبر سال جاری منتشر شود، بالا برده است.

در ادامه اظهارات او را در این زمینه می‌خوانید:

من معتقدم که این موضوع این امکان را برای تیم سازنده فراهم آورده است که به معنای واقعی کلمه چیزی را عرضه کنند که خواهان آن هستند و جامعه بازی‌بازان نیز واکنشی بسیار بسیار مثبت به این مسئله داشته‌اند. وقتی که می‌بینیم Odyssey چه چیزی را ارائه می‌دهد، مطمئن می‌شوم که جامعه بازی‌بازان مانند Origins از تجربه آن شگفت‌زده خواهند شد.

در جریان این مصاحبه در مورد آینده سری Splinter Cell نیز سوال شد. طرفداران انتظار داشتند که از نسخه جدید این سری در رویداد E3 رونمایی شود با این وجود مدیرعامل یوبی‌سافت هنوز اطلاعات جدیدی در این زمینه ندارد:

خوب من شما را ناامید خواهم کرد چرا که پاسخی دقیق ندارم که به شما بدهم؛ با این وجود ما می‌خواهیم هر برند و شخصیتی که صاحب آن هستیم در درازمدت زنده بماند؛ بنابراین روزی شاهد انتشار اطلاعاتی خواهید بود ولی من نمی‌توانم جزئیات بیشتری را ارائه دهم.

ایو گیلموت همچنین بار دیگر به مانند اظهارات چند هفته پیش خود از پیشرفت تکنولوژی استریم از طریق فضای ابری صحبت کرد. طبق اظهارات او این موضوع فقط قابلیتی برای جذب مخاطبان بیشتر نیست، بلکه فرصتی برای بهره‌مندی از قدرت محاسباتی فضای ابری است:

چیزی که در مورد قابلیت استریم به آن علاقمندیم فقط این نیست که افراد بیشتری می‌توانند عناوین AAA را تجربه کنند. این موضوع خودش بسیار قابل توجه است زیرا بدین معنی است که با یک سیستم رده پایین و حتی از طریق موبایل نیز می‌توانید عناوین AAA را تجربه کنید و این یک طرف قضیه است که ما به آن تمایل داریم. اما از طرفی ما علاقمند به این واقعیت هستیم که به جای محدویت‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها، قادر خواهیم بود که از پیشرفتی بزرگ برروی سرورهای عظیم بهرمند شویم؛ پیشرفتی که به ما اجازه خواهد داد تجربه‌های متفاوتی را با انسجام و سرزندگی بیشتر و نزدیک‌تر به آنچه گه در زندگی واقعی تجربه می‌کنیم داشته باشیم؛ بنابراین چالش‌های جدید بسیاری در این راه وجود دارد اما در عین حال فرصت‌های جدیدی نیز خلق می‌شود که بسیار فوق‌العاده خوهند بود.

ما هنوز هم باید از ۵G بهره‌مند شویم، هنوز هم باید اقداماتی را انجام دهیم تا از ارائه تجربه‌ای خوب اطمینان حاصل شود؛ اما وقتی که به این مرحله برسیم و همه‌چیز بدون نفص پیش رود، این احتمال وجود دارد که به ماشینی ۱۰ هزار برابر قدرتمندتر از آنچه که امروز در اختیار داریم، دست یابیم؛ ماشینی که امکانات فراوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در تازه‌ترین اخبار Assassin’s Creed Odyssey، به تازگی تریلری جدید در مورد اهمیت تصمیمات بازی‌بازان در بازی منتشر شده است. همچنین برای اطلاع از مشخصات سیستم موردنیاز برای اجرای بازی نیز می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید. برای پیگیری سایر اخبار مربوطه به این نشانی مراجعه کنید.

Assassin’s Creed Odyssey قرار است روز جمعه ۱۳ مهر ۹۷ (۵ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی) بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری از این عنوان هستید می‌توانید تحلیل و بررسی نمایش این بازی در رویداد E3 2018 که توسط محمد آریامقدم به رشته‌ی تحریر درآمده است را در این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید