پاسخ مدیرعامل یوبی‌سافت در رابطه با ساخت دنباله‌ای بر سری Splinter Cell

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

از آخرین بار که ما شاهد یک بازی Splinter Cell بودیم پنج سال می‌گذرد. آیا این سری به آخر خط رسیده است یا اینکه می‌توان به بازی‌های جدید امیدوار بود؟ پاسخ یوبی‌سافت (Ubisoft) تا حدودی امیدوار کننده است.

سم فیشر (Sam Fisher) که به عنوان قهرمان سری بازی Splinter Cell شناخته می‌شود، با حضور در Ghost Recon Wildlands این موضوع را در ذهن هواداران به وجود آورد که یک بازی جدید از او در دست ساخت است و لابد در E3 2018 شاهد خبرهایی خواهیم بود.

E3 امسال هم آمد و رفت اما خبری از دنباله Splinter Cell که شعبه کانادایی فروشگاه والمارت در دست ساخت بودن آن را لو داده بود نشد. ایو گیلموت (Yves Guillemot) به عنوان مدیر عامل شرکت یوبی‌سافت در رابطه با این موضوع به سایت گیم‌اسپات چنین پاسخ داده است:

من شما را ناامید می‌کنم چرا که جواب دقیقی برای ارائه ندارم اما هر برند و شخصیتی که ما داریم، می‌خواهیم برای دراز مدت زنده باشد پس با این حساب، روزی خواهد آمد که خبری منتشر شود اما نمی‌توانم جزئیات بیشتری بدهم.

با این پاسخ می‌توان مطمئن شد که یوبی‌سافت به کار خود با Splinter Cell پایان نداده است. شاید در مراسم The Game Awards امسال خبری شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید