تریلری جدید از بازی Assassin’s Creed: Odyssey منتشر شد | اهمیت انتخاب‌های کاربران

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

به تازگی تریلری جدید از بازی Assassin’s Creed: Odyssey منتشر شده که اهمیت انتخاب‌های بازیکنان را به تصویر می‌کشد.

تا یک ماه دیگر، بازی Assassin’s Creed: Odyssey به طور رسمی به دست کاربران و طرفداران این مجموعه خواهد رسید. قطعا تمامی کاربران برای انتشار این بازی هیجان‌زده خواهند بود و قصد دارند تا شاهد تغییرات و اضافه شدن قابلیت‌های جدیدی به بازی باشند تا باری دیگر یک تجربه بسیار خوب به آن‌ها ارائه شود. نسخه‌ی Assassin’s Creed: Odyssey، شباهت‌هایی به نسخه‌ی قبلی بازی خواهد داشت و در واقع برخی از المان‌های بازی از این نسخه الهام گرفته شده است. حتما باید بدانید که ما در نسخه‌ی Origins، برای اولین بار شاهد اضافه شدن المان‌ها و ویژگی‌های بازی‌های نقش‌آفرینی بودیم و البته این نکته باعث شده بود تا هیجان بازی افزایش یابد. یک سختی خاص و شیرین به گیم‍‌پلی بازی اضافه شده بود که رضایت کاربران را به دنبال داشت. اکنون طبق گفته‌های سازنده بازی یعنی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، این المان‌های نقش‌آفرینی در نسخه جدید بازی حضور خواهند داشت و حتی تغییرات مثبت زیادی به خود دیده‌اند.

اکنون در جریان جدیدترین اخبار این بازی، اخیرا تریلری جدید از Assassin’s Creed: Odyssey منتشر شده که اهمیت انتخاب‌های کاربران را نشان می‌دهد. در واقع سازندگان بازی قصد دارند تا در هر نسخه، میزان اختیارات و تاثیرگذاری تصمیم‌های شما را افزایش دهند تا هرکس از تجربه بازی، یک نتیجه متفاوت را به دست آورد. شما در گفت و گوها و ملاقات با شخصیت‌های مختلف، می‌توانید دیالوگ مدنظر خود را انتخاب کرده تا شاهد عواقب و اتفاقات‌های بعد از آن باشید. می‌توانید از این طریق روابط خود را با برخی از بزرگان افزایش داده و به آن‌ها نزدیک شوید. به طور کلی این شما خواهید بود که اتفاقات داستان بازی را رقم خواهید زد و گزینه‌های انتخابی شما، بسیار تاثیرگذار هستند.

اما این تریلر فقط به نمایش اهمیت انتخاب‌های کاربران نپرداخته و در قسمت‌هایی دیگر، می‌توانید ویژگی‌ها و جزئیات المان‌های نقش‌آفرینی بازی Assassin’s Creed: Odyssey را تماشا کنید. تکه هایی از مبارزات شخصیتهای اصلی بازی و نحوه به قتل رسیدن دشمنان، برای شما به نمایش درمی‌آید.

در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی مورد انتظار Assassin’s Creed: Odyssey، در تاریخ ۱۳ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۵ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به انتشار مشخصات سیستم مورنیاز بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی اشاره کرد. پس اگر قصد دارید تا در زمان عرضه این بازی، به تجربه آن بپردازید و می‌خواهید سیستم در اختیار خودتان را با سیستم پیشنهادی سازندگان مقایسه کنید، مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود.

همچنین همان‌طور که می‌دانید داستان این بازی در کشور یونان جریان خواهد داشت و ما شاهد مناظر فوق‌العاده و چشم اندازهای زیبایی هستیم که در کنار بناهای تاریخی از خدایان مختلف در شهر وجود خواهند شد. به طور کلی محیط بازی هیچوقت یک حس خسته کننده به شما منتقل نخواهد کرد و می‌توانید با مراجعه با ارتفاعات، شاهد مشاهده دنیای فوق‌العاده بازی باشید. برای تماشای تریلر مخصوص چشم اندازی‌های بازی، به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید