اولین تریلر از Project Prelude Rune منتشر شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵

آقای هیدئو بابا (Hideo Baba)، کارگردان سابق سری بازی‌های Tales of اعلام کرده بود که استودیوی خود را با نام Istolia تاسیس کرده است و برروی یک عنوان نقش‌آفرینی جدید با نام Project Prelude Rune کار می‌کند. بالاخره پس از گذشت بیش از یک سال از اعلام این خبر، اولین تریلر از این عنوان منتشر شده است.

امروز در جریان کنفرانس خبری شرکت سونی پیش از شروع نمایشگاه توکیو گیم شو (Tokyo Game Show)، اولین تریلر از ساخته‌ی جدید استودیوی Istolia به کارگردانی هیدئو بابا به نمایش در آمد. محتوای تریلر نمایش داده شده، به انتشار این عنوان برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ اشاره دارند.

تریلر پخش شده، یک مبارز شمشیر به دست را در زرهی سبک نشان می‌دهد که در یک جاده‌ی جنگلی در دنیای فانتزی بازی در حرکت است. این شخصیت در انتها به بالای یک تپه رسیده و چشم‌انداز زیبای بازی به نمایش گذاشته می‌شود.

عنوان Project Prelude Rune اولین بار در سال ۲۰۱۷ توسط استودیوی Istolia معرفی شد. هدایت این استودیو و کارگردانی این عنوان را هیدئو بابا، خالق سری Tales of به عهده گرفته است. آقای بابا در گذشته اعلام کرده بود که دوست دارد برروی یک عنوان برای کنسول‌های نسل جدید کار کرده و آن را به صورت جهانی عرضه کند.

عنوان Project Prelude Rune که توسط موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) توسعه یافته است، در تاریخی نامعلوم برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. تریلر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P ۶۰ FPS | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P 60 FPS

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید