اولین رمان از بازی Nier: Automata ماه بعد عرضه می‌شود

۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

بازی Nier: Automata قطعا جزو بازی‌های برتر سال ۲۰۱۷ بود. طراحی عالی، گیم‌پلی اعتیادآور و پایان‌های بسیار متعدد، این بازی را به یک عنوان خاص تبدیل می‌کرد. در رأس این عنوان نیز کارگردانی زبردست وجود داشت که توانست در وخیم‌ترین اوضاع استودیو پلاتینیوم گیمز (Platinium Games) چنین شاهکاری را تحویل بازی‌بازان دهد.

آقای یوکو تارو (Yoko Taro)، کارگردان بازی، علاوه بر ساخت این بازی خبر از انتشار دو رمان که در دنیای این عنوان رخ می‌دهند، داد. اکنون تاریخ انتشار اولین نسخه از این کتاب‌ها به نام  Long Story Short مشخص شده است. این رمان در تاریخ ۱۷ مهر سال ۹۷ (۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) توسط VIZ Media منتشر می‌شود. این کتاب داستان اصلی بازی را روایت می‌کند ولی بسیار دقیق‌تر؛ در داستان این رمان ما شاهد انگیزه‌های هر شخصیت برای انجام کارهای داخل بازی، شخصیت پردازی بسیار پخته‌تر و البته چندین پیچش داستانی جدید نیز هستیم. شما هم‌اکنون می‌توانید این کتاب را به قیمت ۱۴٫۹۹ دلار پیش‌خرید کنید. نسخه دوم این رمان نیز در تاریخی نامشخص در سال بعد منتشر خواهد شد.

بازی Nier: Automata در ۱۷ اسفند سال ۹۵ (۷ مارچ سال ۲۰۱۷ میلادی) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و موفق به کسب امتیاز متای عالی ۸۸ از منتقدین شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید