جدیدترین بسته الحاقی بازی The Surge معرفی شد

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵

به تازگی جدیدترین بسته الحاقی بازی The Surge معرفی شده که کاربران را با حال و هوای غرب وحشی آشنا خواهد کرد.

در حالی که در سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه بازی The Surge 2 خواهیم بود، تیم سازنده بازی یعنی استودیو دک ۱۳ (Deck 13) و ناشر آن یعنی شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive)، هنوز در حال پشتیبانی از نسخه اول هستند و محتویات جدیدی را برای آن عرضه می‌کنند. در جریان انتشار محتویات جدید برای این بازی، به تازگی بسته الحاقی The Good, The Bad and The Augmented معرفی شده است که حال و هوای آن با اتفاقات بازی در نسخه اصلی، تفاوت‌های زیادی دارد.

در حالی که تا چند وقت دیگر شاهد عرضه بازی‌های Red Dead Redemption 2 و Desperados 3 هستیم که هردو عنوان کاربران را به غرب وحشی خواهند برد، حالا بسته الحاقی مذکور قصد دارد تا این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. طبق گفته سازندگان بسته الحاقی The Good, The Bad and The Augmented قصد دارد تا بازیکنان را با حال و هوا و اتفاقات غرب وحشی و یک دنیای وسترنی آشنا کند که بدون شک بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. در جریان معرفی این محتوای الحاقی، یک تریلر جدید هم منتشر شده که در بخش‌های اولیه آن، شاهد مبارزه رو در رو و یا به اصطلاح دوئل شخصیت اصلی بازی با شخصیت Dr. Riscboter هستیم. این شخصیت، دشمن اصلی شما در داستان این بسته الحاقی خواهد بود و باید مراحل رسیدن به وی را پشت‌سر بگذارید. چالش‌ها و ماموریت‌های مختلف و متعددی در پیش روی شما خواهد بود و باید آن‌ها را تجربه کنید. از دیگر محتویات این بسته الحاقی، می‌توان به ۳۰ عدد قطعه تجهیزات و وسایل تازه اشاره کرد که در بازی در دسترس شما خواهند بود. همچنین تنظیمات و گزینه‌های زیادی برای شخصی‌سازی شخصیت اصلی بازی افزوده شده است.

آخرین محتوایی که برای این بازی عرضه شد، بسته الحاقی The Cutting Edge بود که به طور رایگان در دسترس کاربران بازی The Surge قرار گرفت. حال به نظر می‌رسد که دیگر بسته الحاقی The Good, The Bad and The Augmented، آخرین محتوای اضافی این بازی خواهد بود و پس از آن عوامل سازنده بازی به سراغ نسخه دوم خواهند رفت.

بازی سوم شخص نقش آفرینی The Surge، در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد و توانست با نمرات متوسطی رو به رو شود. اما به نظر می‌رسد که تیم سازنده بازی قصد دارد در جریان انتشار بازی The Surge 2، اشتباهات گذشته خود را فراموش کرده و یک نتیجه عالی را به کاربران ارائه دهد. بسته الحاقی جدید The Good, The Bad and The Augmented در تاریخ ۱۰ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۲ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی منتشر خواهد شد.

در نهایت قادر خواهید بود تا تریلر معرفی بسته الحاقی The Good, The Bad and The Augmented را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید