تاریخ انتشار بازی The Jackbox Party Pack 5 مشخص شد

۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

به تازگی تاریخ انتشار بازی The Jackbox Party Pack 5 مشخص شده و به نظر می‌رسد که این بازی در پاییز سال جاری به دست کاربران برسد.

بدون شک شما هم با سری بازی The Jackbox Party Pack 5 آشنا هستید، مجموعه‌ای که در سبک بازی‌های Party Games قرار دارد. این نوع عناوین، بازی‌های چندنفره آفلاین هستند که بیشتر جهت تجربه در مهمانی‌های چندنفره و یا جمع‌های دوستانه ساخته می‌شوند تا چندنفر در کنار دیگر افراد نزدیک خود، بتوانند یک بازی مهیج را تجربه کنند. هر نسخه از این سری بازی، چند بازی کوچک‌تر را درون خود قرار داده که هریک با دیگری متفاوت خواهد بود و به نوعی توانایی‌های مختلف بازیکنان را به چالش می‌کشد.

آخرین نسخه این مجموعه، بازی The Jackbox Party Pack 5 بوده که مثل همیشه وظیفه ساخت آن بر عهده استودیو جک‌باکس گیمز (Jackbox Games) بوده و قرار است تا تجربه مهیج و متفاوت را به کاربران ارائه دهد. از مهم‌ترین و جالب‌ترین ویژگی‌های این بازی، می‌توان به امکان تجربه آن با استفاده از تلفن‌های هوشمند اشاره کرد که قادر خواهید بود بازی‌هایی مثل Drawful،Fibbage و Quiplash را از این طریق و در کنار دیگر دوستان خود، تجربه کنید.

همان‌طور که گفته شد، جدیدترین نسخه این سری بازی The Jackbox Party Pack 5 خواهد بود که تیم سازنده بازی چندی پیش تاریخ انتشار آن را مشخص کرده است. نسخه‌های قبلی این بازی، برای دیگر پلتفرم‌ها از جمله کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی عرضه شده بودند اما فعلا بازی The Jackbox Party Pack 5، فقط برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شده و انتظار می‌رود تا پلتفرم‌های دیگر در آینده تایید شوند. بازی The Jackbox Party Pack 5 شامل پنج بازی کوچک دیگر خواهد بود که یکی از آن‌ها You Don’t Know Jack نام دارد که در نسخه‌های قبی بازی نیز حضور داشت. روند گیم‌پلی این بازی در سبک پرسش و پاسخ دنبال می‌شود و توانایی ذهنی کاربران به چالش می‌کشد. البته این بازی در نسخه جدید این مجموعه با نام مذکور حضور نخواهد داشت و با عنوان Full Stream به دست کاربران خواهد رسید.

در بخش‌های دیگر، شاهد بازی Split the Room خواهیم بود که سناریوها و موقعیت‌های غیرقابل پیش‌بینی و هیجان‌انگیزی را برای کاربران فراهم کرده تا غافل‌گیر شوند. در این میان باید در کنار دیگر دوستان خود به جمع‌آوری امتیاز بپردازید. بازی بعدی Mad Verse City است که باید در نقش رپرهای معروف قرار بگیرید. مسابقات مختلفی در رابطه با این موضوع برگزار خواهد شد و باید از دیگر دوستان خود امتیاز دریافت کنید. بازی Patently Stupid توانایی نقاشی شما را به چالش خواهد کشید و باید هنر خود را در این قسمت نشان دهید. در نهایت در بازی اول شخص تیرکمانی Zeeple Dome نیازمند تمرکز و دقت زیادی خواهید بود.

در گذشته سازندگان بازی The Jackbox Party Pack 5 اعلام کرده‌ بودند که بازی‌های گنجانده شده در این مجموعه بسیار متفاوت خواهند بود و رضایت کاربران را به خود جلب خواهد کرد. اکنون با توجه به اطلاعات مربوط به هر بازی، می‌توان به صحت این موضوع اشاره کرد.

تصویری از بازی‌های این مجموعه:

همان‌طور که گفته شد مشخص نیست که در آینده بازی The Jackbox Party Pack 5 برای پلتفرم‌های دیگر عرضه خواهد شد یا خیر، اما طبق گفته سازندگان، این بازی در پاییز سال جاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید