تریلر جدیدی از بازی Overload منتشر شد

۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵

به تازگی تریلری از بازی Overload منتشر شده که قسمت‌های مختلف گیم‌پلی بازی را به تصویر می‌کشد.

بازی Overload، یک عنوان شوتر اول شخص است که شما در شروع بازی، کنترل سفینه قدرتمند خود را در دست خواهید گرفت و باید مراحل متعدد بازی را پشت‌سر بگذارید. روند گیم‌پلی بازی بسیار سریع و روان خواهد بود و در تمامی لحظلات بازی، شاهد انفجارهای بزرگ و هیجان‌انگیز هستید که به بهترین شکل ممکن در بازی پیاده‌سازی شده‌اند. هر سفینه در زمان انفجار خود، به ریزترین شکل ممکن تبدیل شده و اجزای آن در ایستگاه فضایی بخش می‌شود. این فرایند با بیشترین جزئیات در بازی ساخته شده و می‌تواند جذابیت آن را افزایش دهد.

وظیفه ساخت این بازی علمی تخیلی و فضایی، بر عهده استودیو بازی‌سازی ریوال پروداکشنز (Revival Productions) بوده که می‌تواند تا حدودی موفقیت این بازی را تضمین کند. زیرا بسیاری از عوامل سازنده بازی Overload که حالا در استودیو مذکور حضور دارند، از قبل وظیفه ساخت بازی موفق Descent را بر عهده داشتند که در دهه ۹۰ میلادی عرضه شده بود. عوامل سازنده این بازی چند سالی می‌شود که از هم جدا شده و همکاری ندارند، اما به نظر می‌رسد که دوباره تمامی آن‌ها برای ساخت بازی Overload متحد شده و قصد دارند تا یک نتیجه عالی را به کاربران ارائه دهند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های گیم‌پلی این بازی که در تریلر جدید به آن اشاره شده، قابلیت Six Axis of Freedom خواهد بود که می‌توانید بدون هیچ محدودیت و یا حتی کندی، در محیط بازی حرکت کرده و به روان‌ترین شکل ممکن از تونل‌های موجود بر سر راه خود عبور کنید. همچنین به لطف وجود این قابلیت، به طور واقعی حس استفاده از یک سفینه در مکانی که هیچ جاذبه‌ای وجود ندارد به شما منتقل خواهد شد و به طور واضح‌تر می‌توانید به‌ خوبی به هر نقطه‌ای که علاقه دارید حرکت کنید. مبارزات در بازی نقش بسیار مهمی خواهند داشت و می‌توانید جزئیات کامل آن‌ها را در تریلر جدید بازی مشاهده کنید. هر سفینه از سلاح‌های مختلفی مثل بمب اندازها و یا مسلسل‌ها برخوردار خواهد بود که قابلیت ارتقاء دارد.

بازی Overload در حال حاضر برای پلتفرم‌های مک، رایانه‌های شخصی و لینوکس در دسترس است. اما در تریلری جدیدی که از بازی منتشر شد، در انتهای آن شاهد اشاره به این نکته بودیم که Overload در آینده برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان هم عرضه می‌شود.

تریلر جدید بازی Overload:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید