نسخه دموی Mega Man 11 برای نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت

۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

همانطور که احتمالاً مطلع هستید، روز گذشته قرار بود شاهد نینتندو دایرکت جدید شرکت نینتندو باشیم که متاسفانه به خاطر زلزله اخیر ژاپن، به تعویق افتاد. به نظر می‌رسد که یکی از خبرهای تحت «هم اکنون در دسترس قرار دارد» این شرکت برای این برنامه، هم اکنون مشخص شده است. شرکت کپکام (CapCom) به تازگی به صورت رسمی اعلام کرد که نسخه دموی بازی مورد انتظار Mega Man 11 در حال حاضر از طریق فروشگاه الکترونیکی نینتندو، موسوم به eShop، در دسترس قرار دارد.

اگر کنسول نینتندو سوییچ ندارید، برای تجربه این نسخه دمو خیلی منتظر نخواهید ماند چراکه فردا شاهد عرضه آن برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خواهیم بود. بنابراین این چند ساعت فاصله خیلی اهمیت ندارد. این نسخه دمو در واقع یکی از مراحل بازی Mega Man 11 است که در آن با باس فایت Block Man روبرو خواهید شد. در حقیقت، با تجربه این نسخه دمو به دیدی اجمالی در خصوص آینده این سری و نحوه تجربه آن برروی کنسول‌های مدرن دست خواهید یافت.

بازی Mega Man 11 در تاریخ سه شنبه ۱۰ مهر ماه (۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید