گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Zeus Battlegrounds به همراه تریلری معرفی شد

۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵

اگر خواهان یک بازی بتل رویال با پس‌زمینه‌ی اساطیر یونان باستان و در نقش خدایان این سرزمین هستید، خبر خوبی انتظارتان را می‌کشد چراکه روز گذشته استودیو اینداستری گیمز (Industry Games) از بازی جدید خود در این ژانر با نام Zeus Battlegrounds به همراه تریلری رونمایی کرد.

در این بازی نیز مانند دیگر عناوین محبوب سبک بتل رویال، ۱۰۰ بازی‌باز در یک نقشه حضور می‌یابند و تنها کسی پیروز میدان خواهد شد که از مبارزه جان سالم به‌در ببرد. البته همان‌طور که از پس‌زمینه‌ی داستانی بازی برمی‌آید، گیم‌پلی آن برروی مبارزات راه نزدیک و تن به تن تمرکز داشته و در این بین هر شخصیت می‌تواند از قابلیت‌های جادویی خود استفاده کند.

البته باید در نظر داشته باشید که این عنوان برخلاف بازی‌های Fortnite و Realm Royal از سبک فانتزی فاصله گرفته و سعی کرده است تجربه‌ی واقع‌گرایانه‌ای را به مخاطب ارائه کند. شما در این عنوان می‌توانید به صورت تکی و یا در تیم‌هایی چهارنفره با پیدا کردن زره و مهمات به رقابت با دشمنان بپردازید.

Zeus Battlegrounds همچنین شامل قالبی فصلی با مجموعه‌ی بسیاری از آیتم‌های تزئینی خواهد بود. به نظر می‌رسد جهان بازی در این عنوان بسیار بزرگ باشد و نقشه‌های جدیدی نیز پس از انتشار بازی به آن اضافه شود. در این عنوان نیز مانند بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds بازی‌بازان قادر خواهند بود تا جنسیت شخصیت درونِ بازی خود را مشخص کنند. زاویه‌ی دوربین نیز در این عنوان هم به صورت اول شخص و هم سوم شخص، قابل انتخاب خواهد بود.

بازی Zeus Battlegrounds در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید از طریق وب‌سایت رسمی بازی (zeusbattlegrounds.com)، برای دریافت نسخه‌ی بتای آن نام‌نویسی کنید. در ادامه شما را به تماشای تصاویر و تریلر معرفی این عنوان دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید