تریلر جدید بازی Fallout 76 با محوریت اهمیت همکاری با یکدیگر

۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

به تازگی تریلری جدید از بازی Fallout 76 منتشر شده که اهمیت همکاری با یکدیگر را به تصویر می‌کشد.

در جریان جدیدترین و تازه‌ترین اخبار بازی Fallout 76، به تازگی ویدئویی جدید از این عنوان منتشر شده که اهمیت یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی را توضیح می‌دهد. در واقع تیم سازنده این بازی یعنی شرکت بتسدا (Bethesda)، قصد دارد تا در تریلر جدید توضیح دهد که کاربران می‌توانند از طریق همکاری و تعاون با یکدیگر، ماموریت‌ها و مراحل بازی را به طور آسان‌تر به اتمام برسانند. البته که شاید بسیاری از کاربران، قصد داشته باشند تا به طور تنهایی به تجربه بازی بپردازند. اما در این حالت ممکن است اتفاقات خطرناکی برای شما پیش بیاید و می‌توانید با کمک یکی از دوستان خود و به لطف تجربه بازی با یکدیگر، از مزایای بسیار خوبی برخوردار شوید.

وظیفه کاربران در بازی Fallout 76، از آن جایی آغاز می‌شود که یک موشک اتمی به منطقه Appalachian برخورد می‌کند و ویرانی‌ها و خرابی‌های زیادی را به بار می‌آورد. در همین بین، شما و دوستانتان باید به دنبال کد مخصوص این موشک اتمی بروید تا جزئیات و اطلاعات آن را مطالعه کنید. همچنین اطلاع از این کد و دست یافتن به آن، می‌تواند برای شما بسیار ارزش‌مند باشد. در مسیر یافتن این کد، خطرهای زیادی وجود خواهد داشت و می‌توانید از طریق همکاری با یکدیگر، شانس پیدا کردن کد مذکور را بیشتر کنید.

با پیدا کردن این کد، می‌توانید سلاح‌ها و تجهیزات پیشرفته و قدرتمندی را برای خود بسازید تا در برابر دشمنان مخصوصا Scorchbeast ها، مقاومت کنید. لازم به ذکر است که در زمان برخورد این موشک با زمین، محتویات اتمی و خطرناک آن پراکنده شده و بسیاری از مناطق بازی را آلوده کرده است. به همین علت باید بسیار مراقب شخصیت خود باشید تا با این مناطق رو به رو نشود و در نتیجه سلامت خود را حفظ کنید. البته یک لباس مخصوص و محافظ در بازی در دسترس خواهد و می‌توانید با استفاده از آن، به مناطق آلوده هم سفر کنید. در این مناطق، آیتم‌ها و موارد ارزش‌مند زیادی وجود خواهد داشت که می‌تواند در گیم‌پلی بازی بسیار تاثیرگذار باشد.

در نهایت بازی Fallout 76، از یک نسخه‌ی بتا برخوردار خواهد بود که در ماه‌های شهریور- مهر (اکتبر) عرضه خواهد شد. البته فقط کاربرانی می‌توانند این نسخه بتا را تجربه کنند که بازی را پیش‌خرید کرده باشند. این نسخه بتا در مرحله اول برای ایکس‌باکس وان و چند روز بعد برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. نسخه کامل عنوان Fallout 76، در تاریخ ۲۳ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۱۴ نوامبر سال ۲۰۱۸) به صورت رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Fallout 76 با محوریت اهمیت همکاری با یکدیگر را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید