تاریخ انتشار نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی The Forest اعلام شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

به تازگی تاریخ انتشار نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی مشخص شده و کاربران می‌توانند تا دو ماه دیگر به بازی دسترسی داشته باشند.

بازی The Forest، عنوانی که مراحل ساخت آن چهار سال طول کشید و پس از آن، بازی در قالب حالت دسترسی زودهنگام به کاربران ارائه شد. پس از گذشت مدت زمانی، ما شاهد عرضه نسخه کامل بازی The Forest برای پلتفرم رایانه‌های شخصی بودیم و بازی توانست تقریبا با نمرات مناسبی رو به رو شود و بیشتر یک نتیجه متوسط را به کاربران ارائه می‌دهد. این در حالی است که تیم سازنده بازی در یک بازه زمانی طولانی، مشغول ساخت آن بوده و فرصت کافی برای پیش‌روی در مراحل توسعه در اختیار آن‌ها بوده است. اما باز هم نتیجه نهایی، آن چیزی نبود که بازیکنان انتظار داشتند.

در جریان داستان و گیم‌پلی بازی The Forest، شما در نقش شخصیتی قرار می‌گیرید که قرار است پسر خودش را در یک جزیزه عجیب و غریب بیابد. در واقع گم شدن پسر این شخصیت، از زمانی آغاز می‌شود که هواپیمای آن‌ها سقوط میکند و آن‌ها به نقطه‌ای ناشناخته منتقل می‌شوند. قابلیت‌های مختلفی در طول بازی در دسترس کاربران خواهد بود اما باید به میزان گرسنگی و تشنگی شخصیت خود توجه داشته باشید زیرا منابع غذایی موجود بسیار محدود خواهند بود. بازی سعی کرده تا حس یک بازی در سبک بقا را به خوبی به کاربران ارائه دهد اما در برخی از مواقع واقعا موفق نخواهد بود. همچنین در مسیر یافتن پسر خود، مشکلاتی پیش روی شما خواهد بود. مثل وجود حیوانات وحشی یا دیگر افراد موجود در جزیزه که بسیار خطرناک هستند و بیگانگان را سلاخی خواهند کرد.

قابلیت ساخت و ساز در بازی The Forest وجود خواهد داشت و می‌توانید برای خود وسایل دفاعی یا هجومی ساخته تا جان خود را نجات دهید. کمی قبل‌تر تیم سازنده بازی یعنی استودیو اند‌نایت گیمز (Endnight Games)، اعلام کرده بود که بازی The Forest برای کنسول پلی‌استیشن ۴ هم عرضه خواهد شد اما اطلاعات دیگری از آن در دسترس نبود.

حالا ما شاهد مشخص شدن تاریخ انتشار این بازی هستیم. علاقه‌مندان به عنوان مذکور، می‌توانند در تاریخ ۱۵ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۶ نوامبر سال ۲۰۱۸) منتظر عرضه رسمی بازی The Forest برای کنسول پلی‌استیشن ۴ باشند.

این بازی از یک حالت آنلاین هم برخوردار خواهد بود و می‌توانید در کنار دیگر دوستان خود، به تجربه بازی بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید