Stardew Valley از قابلیت بازی میان‌پلتفرمی پشتیبانی نخواهد کرد

۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

شکی در محبوبیت بالای بازی Stardew Valley نیست و افراد زیادی هستند که غرق در گیم‌پلی این عنوان، به کشاورزی در غالب یک زندگی روستایی می‌پردازند. اما اگر شما نیز یکی از آن کشاورزانی هستید که دوست دارید محصولات خود را با بازی‌بازان سایر پلتفرم‌ها و به‌صورت بازی میان‌پلتفرمی (Cross Play) برداشت کنید، خبر بدی در انتظار شما است.

روز گذشته اریک بارون (Eric Barone)، طراح و سازنده‌ی بازی Stardew Valley، طی حساب شخصی خود در شبکه‌ی اجتماعی توییتر اعلام کرد که درحال حاضر تاریخ انتشار بهینه‌ساز بخش چندنفره‌ی این عنوان برای کنسول‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این وجود اما به‌روزرسانی بخش چندنفره، مدتی پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های مک و لینوکس منتشر شده بود.

می‌دانم خیلی از شما نگران این هستید که چه زمانی به‌روزرسانی بخش چندنفره منتشر خواهد شد. در حقیقت، من هنوز تاریخی برای انتشار آن تعیین نکرده‌ام. از آن‌جایی که نمی‌خواهم وعده‌ی مبهمی به شما بدهم، تمام چیزی که می‌توانم بگویم این است که این به‌روزرسانی در دست توسعه قرار دارد و در سریع‌ترین زمان ممکن تاریخ انتشار آن را با شما در میان خواهم گذاشت.

علاوه بر این‌ها، بارون اضافه کرد که بخش چندنفره‌ی Stardew Valley از قابلیت بازی میان‌پلتفرمی پشتیبانی نخواهد کرد:

متاسفانه، این عنوان از بازی میان‌پلتفرمی پشتیبانی نخواهد کرد. ظاهراً موانعِ فنی پیش‌آمده بسیار جدی هستند. این قابلیت همچنان چیزی است که من واقعاً قصد دارم آن را اضافه کنم و به شما قول می‌دهم نگاه نزدیک‌تری به آن بیاندازم اما در حال حاضر اولویت با انتشار به‌روزرسانی بخش چندنفره است.

بازی Stardew Valley هم‌اکنون برروی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی، سیستم‌ عامل‌های مک و لینوکس، کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

0
0

بیشتر بخوانید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید