گیفت کارت
گیفت کارت

ویدئو گیمفا: شب خوش، موفق باشی! | بررسی ویدئویی بازی Dying Light: The Following

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰

سلام و درود خدمت تمامی کاربران و مخاطبین بزرگوار و فهیم وبسایت بزرگ گیمفا. امیدوار هستم که خوب و خوش و سلامت باشید و چرخ های زندگی بر وفق مرادتان بچرخد، البته نه مثل چرخنده!! نوبت به یک ویدئوی نقد و بررسی دیگر رسیده که قصد داریم ساخت این ویدئوها را با کیفیت هر چه بهتر نسبت به گذشته ادامه دهیم و با استفاده از نظرات شما هر روز کار را باکیفیت تر کنیم تا نزدیک به سطحی که شایسته شماست شویم. همان طور که می دانید از حدود ۳ سال قبل با تلاش و کوشش زیاد و با حمایت ها راهنمایی های شما موفق شدیم تا بخش نقد و بررسی ویدئویی گیمفا را راه اندازی کنیم که به صورت مرتب و منظم برای شما تقریبا هر هفته منتشر شود و کاربران عزیزمان از آیتم های ویدئویی نیز لذت ببرند. بدون هیچ شکی حق کاربران عزیز ما است که به مانند وب سایتهای بزرگ دنیا مطالب ویدئویی اعم از نقد و بررسی و ۱۰ برتر و … را در اختیار داشته باشند و از تماشای آن لذت ببرند. قطعا این روند را به صورت مستمر و مداوم ادامه می دهیم تا شما عزیزان شاهد ویدئوهایی کامل و با کیفیت بالا به شکل حداقل یک عدد در هفته باشید و این گونه، تنوع مطالب وبسایت گیمفا نیز تکمیل گردد. همچنین قصد داریم تا بازی های بزرگ را هم به صورت نقد متنی در سایت قرار دهیم و هم به صورت نقد ویدئویی آنها را برای شما بررسی نماییم تا بیشتر به بازی های مورد علاقه و محبوب شما پرداخته شود و تنوع بیشتری را در انتخاب مطلب برای شما رقم بزنیم. شما می توانید در این قسمت تمامی ویدئوهای نقد و بررسی و ۱۰ برتر و … که تاکنون تقدیم شما کرده ایم مشاهده نمایید.

بررسی ویدئویی بازی Dying Light: The Following

ویدئویی که امروز برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم، بررسی یکی از عناوین وحشت بقای بسیار خاص است که که بدون شک یکی از برترین بازی های زامبی محور تا به امروز به حساب می آید و یک عنوان نسل هشتمی هم هست. صحبت از عنوانی جذاب و خاص به نام Dying Light: The Following است که امروز شاهد بررسی ویدئویی از این بازی جذاب، دوست داشتنی و “مقداری Underrated” خواهید بود. همان طور که می دانید نسخه Dying Light: The Following که ورژن کامل بازی اصلی به همراه بسته الحاقی عظیم Following است در فبریه ۲۰۱۶ منتشر گردید و بازخوردهای خوب و مثبتی را از سوی منتقدان و بازیبازان دریافت نموده است ولی نه در حد کیفیتی که داشت. عنوانی که آنقدر نکات مثبت و جذاب و متنوع دارد که یک تجربه کاملا جدید و متفاوت با هر بازی دیگری را در اختیار شما قرار می دهد و نکات ضعفش اصلا آن قدر بزرگ و عمیق نیستند که بخواهند کام شما را در تجربه بازی تلخ نمایند که این را کسانی که این عنوان را تجربه کرده اند دقیقا متوجه می شوند.

Dying Light: The Following

 سعی کرده ایم در این ویدئو، واقعیت را در خصوص Dying Light: The Following بیان کنیم (لااقل واقعیت در تجربه بسیار طولانی من از این عنوان) و به صورت مفید و مختصر و با ارائه تصاویری جذاب از بازی، شما را با آن آشناتر کنیم و با دیدن ویدئو، تمام مواردی که می خواهید از این بازی دستگیرتان شود. قطعا در مسیری که هستیم اشکالات و ایراداتی وجود دارد که خود ما نیز از آن آگاه هستیم و در صدد هستیم تا در هر ویدئوی جدید آن ها را رفع کنیم و هر بار یک ویدئوی کامل تر را برای شما عزیزان قرار دهیم. به امید این که بتوانیم این روند را در آینده و با کیفیت بالا و به صورت مداوم ادامه دهیم، زیرا که همان طور که همیشه عرض کرده ام، لیاقت کاربران گیمفا فقط و فقط بهترین هاست و معرفت را نمی شود با چیزی جبران کرد. پس همه تلاش خود را می کنیم تا لااقل شاید شما عزیزان از ما راضی باشید و از مطالب گیمفا لذت ببرید. بیشتر از این صحبت نمی کنم و توجه شما را در ادامه به نقد و بررسی ویدئویی و اختصاصی گیمفا از بازی Dying Light: The Following جلب می کنم. منتظر نظرات و پیشنهادات شما خوبان هستیم.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید