نسخه رایانه‌های شخصی Control از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود

۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۳

شاید مشکلات و باگ‌های متعدد نسخه رایانه‌های شخصی بازی Quantum Break را به خاطر داشته باشید که عملکرد پر حرف و حدیثی برروی این پلتفرم محبوب داشت. با این حال، استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment)، سازنده بازی Control در تلاش است تا بازی جدیدش به سرنوشت Quantum Break دچار نشود. در حقیقت، آن‌ها بیان کرده‌اند که نسخه رایانه‌های شخصی بازی Control «تا جایی که بشود خوب خواهد بود».

توماس پوها (Thomas Puha)، مدیر بخش ارتباطات استودیوی رمدی اینترتینمنت، در پاسخ به پرسش PC Gamer در خصوص نسخه رایانه‌های شخصی بازی Control چنین اظهار داشت:

ما قبلاً هم اعلام کردیم که قرار است از تکنولوژی رهگیری پرتو نور (RTX) در رایانه‌های شخصی پشتیبانی کنیم؛ حداقل برای کسانی که کارت‌های گرافیکی پشتیبانی شده را در اختیار دارند. ما قطعاً اطمینان حاصل خواهیم کرد که نسخه رایانه‌های شخصی [این بازی] به خوبی مورد توجه قرار گرفته است. [مشکلات بازی] Quantum Break کمی به شهرت ما ضربه زد و به همین خاطر می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که نسخه رایانه‌های شخصی بازی Quantum Break که در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه خواهد شد، تا جایی که می‌شود، خوب باشد.

پوها در ادامه در خصوص خود بازی Quantum Break و مشکلاتی که در زمان عرضه برروی پلتفرمی کاملاً جدید و برروی فروشگاه ویندوز داشتند صحبت کرد. او ابراز داشت:

چالشی که با عرضه بازی Quantum Break برروی ویندوز ۱۰ داشتیم درست مشابه عرضه یک بازی برای پلتفرمی کاملاً جدید بود. زمانی که فروشگاه جدیدی را انتخاب می‌کنید، قطعاً مشکلاتی وجود خواهند داشت؛ UWP کاملاً جدید بود و ما هم درک کمی از آن داشتیم. در نهایت ما توانستیم این کار را انجام دهیم. هرچند خیلی ایده آل نبود.

با توجه به سخنان پوها و همکاری رمدی اینترتینمنت با شرکت ۵۰۵ گیمز، می‌توان انتظار داشت که دیگر شاهد چنین مشکلاتی نباشیم. حداقل اینطور انتظار می‌رود. گفته می‌شود که نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باسک وان بازی Control نیز از کیفیت بالایی برخوردار خواهند بود.

بازی Control، سال آینده میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید