بازی Treasure Stack برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

چندی پیش به طور رسمی اعلام شد که بازی Treasure Stack برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد و به‌زودی به دست کاربران خواهد رسید.

در چند وقت اخیر، سازندگان و استودیو‌های مستقل و کوچک زیادی هستند که از عناوین خود برای کنسول نینتندو سوییچ رونمایی می‌کنند. یکی از این بازی‌ها، عنوان Treasure Stack خواهد بود که به تازگی عرضه آن برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شده است. تا قبل از این، ما می‌دانستیم که بازی مذکور فقط برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد ، اما حالا به طور قطعی مشخص شده است که یک بازی پازلی جدید بالاخره برای کنسول یاد شده منتشر می‌شود.

هسته اصلی گیم‌پلی بازی Treasure Stack، پازل‌های آن خواهد بود که با پشت‌سر گذاشتن هر مرحله، سطح سختی آن‌ها افزایش خواهد داشت تا جایی که کاربران به طور جدی به چالش کشیده خواهند شد. در ابتدا، جعبه‌های گنج زیادی در محیط بازی وجود دارد که باید با استفاده از جست و جو آن‌ها را بیابید. سپس گنجینه‌های هم‌رنگ را در کنار یکدیگر قرار داده و به سراغ کلید مخصوص باز کردن جعبه‌ها بروید. با باز شدن قفل این جعبه‌ها، می‌توانید به امتیازات زیادی دسترسی داشته باشید و در واقع یک پازل را حل کرده‌اید. شخصیت‌ها و قلاب‌های مختلفی در طول گیم‌پلی بازی در دسترس خواهند بود. برای مثال باید با استفاده از حرکت شخصیت خود، دیوارهای بازی را به نقاط دیگر منتقل کرده و یا از طریق قلاب‌های متنوع، جعبه‌های بازی را پاک‌سازی کنید. هنوز مشخص نیست که روند گیم‌پلی شخصیت‌ها و قلاب‌ها که در توضیحات اولیه بازی به عنوان دو نکته و رکن بسیار مهم اشاره شده‌اند، در بازی چگونه پیاده‌سازی شده است. اما نکته مشخص این است که شخصیت‌ها و قلاب‌ها در بازی از تنوع زیادی برخوردار خواهند بود و می‌توانید برای خریداری آن‌ها اقدام کنید.

در نهایت بازی پازلی Treasure Stack، از قابلیت چهارنفر به طور همزمان پشتیبانی خواهد کرد و می‌توانید در کنار دیگر دوستان خود، به تجربه این بازی بپردازید. تاریخ انتشار این بازی هنوز به طور دقیق مشخص نیست. تریلر معرفی نسخه نینتندو سوییچ بازی Treasure Stack:

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید