تریلر جدیدی از نسخه نینتندو سوییچ بازی The World Ends With You: Final Remix منتشر شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

به تازگی تریلر جدیدی از بازی The World Ends With You: Final Remix، منتشر شده که بر  روی  جزئیات بازیگران، شیوه کنترل بازی و محتوای جدیدی که برای نسخه بازسازی شده نینتندو سوییچ این عنوان در نظر گرفته‌ شده است، تمرکز دارد.

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در جدیدترین اقدام خود، تریلر جدیدی از نسخه نینتندو سوییچ بازی The World Ends With You: Final Remix، منتشر کرد. این عنوان، نسخه بازسازی شده بازی The World Ends With You هست که برای نینتندو سوییچ بازسازی (Remaster) شده است.

در ابتدا این تریلر جنبه‌های مختلفی از بازی را نشان می‌‌دهد که اولین آن، شیوه کنترل بازی، مانند حرکت کردن، ضربه زدن و انجام حرکات دیگر است که با دیدن این تریلر به خوبی با آن آشنا خواهید شد. در ادامه با شخصیت‌های این بازی آشنا می‌شوید که همانند یک خانواده هستند؛ آنها، حداقل برای طرفدارن این سری کاملا آشنا هستند چرا که در نسخه‌های قبلی نیز شاهد حضور آنها بوده‌ایم. همچنین در این ویدئو با محتوای جدیدی به نام A New Day که به بازی اضافه شده است، آشنا می‌شویم؛ در این محتوای تازه شاهد شخصیت کوکو (Coco) هستیم که خط داستانی جداگانه خود را دارد.

درباره شیوه کنترل این بازی باید گفت که شما تنها با لمس کردن صفحه نینتندو سوییچ، چه با لمس چند باره صفحه و چه با حرکت انگشت دست بر روی آن، می‌توانید شخصیت مورد نظر خودتان را کنترل کنید که در تریلر مورد بحث کاملا مشخص است.

این بازی به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ در تاریخ ۵ مهر ماه امسال (۲۷ سپتامبر) در ژاپن و در نهایت در تاریخ ۲۰ مهر ماه (۱۲ اکتبر) در آمریکای شمالی و اروپا منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید