گیفت کارت
گیفت کارت

تریلرهای جدیدی از محتویات به‌روزرسانی ماه سپتامبر Quake Champions منتشر شدند

۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
تاریخ انتشار نسخه آزمایشی بازی Quake Champions مشخص شد.

همان‌طور که اطلاع دارید، چندی پیش به‌روزرسانی ماه سپتامبر عنوان Quake Champions توسط استودیو id Software معرفی شده بود که خبر از حضور یک نقشه‌ی قدیمی محبوب و شخصیت جدیدی به نام Athena با قابلیت‌هایی خاص می‌داد. به تازگی تریلرهای جدیدی برای معرفی محتویات بزرگ این به‌روزرسانی منتشر شده است که نگاه کامل‌تری به آن‌ها می‌اندازد.

یکی از این محتویات بزرگ، نقشه‌ی Longest Yard، یکی از محبوب‌ترین نقشه‌های مجموعه‌ی Quake است که برای اولین بار در بازی Quake 3 Arena به کار گرفته شد. به طور کلی این نقشه که میان بازی‌بازان قدیمی با نام Q3DM17 شناخته می‌شود، محیطی پر از موانع مختلف است که برروی آسمان قرار دارد. در ادمه می‌توانید تریلر معرفی این نقشه که پس از ۱۹ سال به مجموعه بازگشته است را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدئو با کفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد یکی دیگر از محتویات به‌روزرسانی ماه سپتامبر، شخصیت جدیدی به نام Athena است. این شخصیت از طنابی که انتهای آن به قلابی متصل شده است بهره می‌برد و به کمک آن می‌تواند به سرعت در محیط حرکت کند و گیم‌پلی سریع و دیوانه‌وار Quake Champions را سریع‌تر و دیوانه‌وارتر کند! در ادامه شما را به تماشای تریلر معرفی این شخصیت دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدئو با کفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

البته تمام محتویاتی که در به‌روزرسانی ماه سپتامبر به بازی اضافه خواهد شد محدود به این دو مورد نیست و اطلاعات بیشتر و مفصل از آن‌ها را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. بازی Quake Champions هم‌اکنون به صورت دسترسی زودهنگام و رایگان، توسط فروشگاه دیجیتالی استیم برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید