تاریخ انتشار نسخه دسترسی زودهنگام بازی Rune اعلام شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

به تازگی تاریخ انتشار نسخه دسترسی زودهنگام بازی Rune مشخص شده است و کاربران می‌توانند در پایان شهریور ماه برای خریداری آن اقدام کنند.

اگر به یاد داشته باشید، در ماه گذشته تیم سازنده بازی Rune یعنی استودیو بازی‌سازی هیومن هد (Human Head Studios) اطلاعات جدیدی را از این بازی منتشر کرد. این اطلاعات به مشخصات سیستم مورد نیاز بازی و تاریخ انتشار حدودی آن مربوط بود و ما را بیش از پیش با این بازی آشنا کرد. همچنین در جریان انتشار این جزئیات جدید، مشخص شد که بازی مذکور به طور یک سال در قالب نسخه دسترسی زودهنگام باقی خواهد ماند تا تمامی مشکلات و ایرادهای آن نیز برطرف شود. در طول این مدت، سازندگان از بازی Rune با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف و عرضه محتویات جدید و اضافی، از بازی پشتیبانی خواهند کرد. برای مشاهده جزئیات بیشتر این خبر می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

در ابتدا، این بازی برای اولین بار با نام Rune: Ragnarok معرفی شد که بعد از آن سازندگان بازی تصمیم گرفتند تا نام اصلی آن تغییر پیدا کند. کاربران در جریان گیم‌پلی عنوان Rune، یک بازی نقش‌آفرینی چندنفره آنلاین را تجربه خواهند کرد که دارای یک جهان بسیار وسیع و گسترده خواهد بود که کاربران می‌بایست برای کشف اسرار بازی و آیتم‌های آن، به جست و جو و کاوش بپردازند. همچنین اتفاقات بازی، در زمان وایکینگ‌ها و خدایان نورس جریان دارد که هیجان بازی را بسیار افزایش خواهد داد. در نسخه دسترسی زودهنگام بازی، حالت‌های PvE و PvP به همراه یک بخش داستانی مجزا آفلاین، در دسترس کاربران خواهد بود. حال همان طور که در بالاتر ذکر شد، قبلا تاریخ انتشار نسخه دسترسی زودهنگام این بازی به طور حدودی مشخص شده بود و ما فقط می‌دانستیم که این بازی در شهریور ماه (سپتامبر) عرضه خواهد شد. اکنون ما شاهد اعلام تاریخ انتشار دقیق این بازی هستیم. به علت مشخص شدن این موضوع، تیم سازنده این بازی پیام جالبی را به دست بازیکنان رسانده است:

قبلا با انتشار بازی Rune Classic توانستیم تغییرات زیادی در سبک بازی‌های PvP ایجاد کنیم. اکنون قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی را به بازی اضافه کرده‌ایم که مهم‌ترین آن‌ها، بخش مبارزات جدید و خشن بازی است. بدون تردید، با تجربه این بازی متوجه خواهید شد که تا حالا چنین چیزی را ندیده‌اید. می‌توانید از قدرت دشمنان علیه آن‌ها استفاده کنید. دست‌های آن‌ها را از تن جدا کنید و به وسیله همان دست‌ها، آن‌ها را سلاخی کنید!

نسخه دسترسی زودهنگام بازی Rune، فقط از یک نسخه عادی و معمولی برخوردار نخواهد بود و در کنار آن نسخه‌های ویژه‌ای نیز منتشر خواهد شد. نسخه‌های متفاوت این بازی عبارت‌اند از : نسخه Warrior Pack با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار، نسخه Rage Pack با قمیت ۳۹٫۹۹ دلار و نسخه God Slayer با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار.

هریک از نسخه‌های معرفی شده، از محتویات به‌خصوصی برخوردار هستند و آیتم‌های مختلفی را از دسترس کاربران قرار می‌دهند. از مهم‌ترین ویژگی‌های این نسخه‌های ویژه، می‌توان به آلبوم موسیقی جذاب بازی و یا سلاح‌های اختصاصی و انحصاری به همراه صدها آیتم با ارزش درون بازی اشاره کرد. همچنین اگر همین الان برای پیش‌خرید نسخه دسترسی زودهنگام بازی اقدام کنید، می‌توانید از ۱۵ درصد تخفیف برخوردار شوید. در نهایت اگر شما جزو ده هزار نفر اول پیش‌خرید کننده این بازی باشید، می‌توانید به طور رایگان به بازی Rune Classic دسترسی داشته باشید.

نسخه دسترسی زودهنگام بازی Rune در تاریخ ۲۸ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ (۱۹ سپتامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید