تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ بازی Undertale مشخص شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰

چندی پیش تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ بازی تحسین شده Undertale مشخص شد و کاربران می‌توانند در پایان شهریور ماه، به تجربه این عنوان بپردازند.

بدون شک یکی از بهترین و موفق‌ترین عناوین مستقل در سال‌های اخیر، بازی Undertale است که در سال ۲۰۱۵ توسط استودیو بازی‌سازی توبی فاکس (Toby Fox) منتشر شد. شاید در آن زمان، هیچکس انتظار نداشت تا این بازی به آن موفقیت باورنکردنی دست یابد و میزان فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه کند. با دریافت نمرات بسیار عالی از منتقدان و جلب نظر بازیکنان، تعداد کاربران آن روز به روز افزایش پیدا کرد تا همگان بدانند که عناوین مستقل نیز می‌توانند در بسیاری از مواقع، از بازی‌های AAA نیز بهتر ظاهر شوند. استقبال پرشور کاربران و منتقدان از این بازی، تا جایی ادامه پیدا کرد که بازی Undertale، توانست نمره متا ۹۳ را به دست آورد و یک موفقیت تکرار ناپذیر را کسب کند.

در جریان گیم‌پلی این بازی، کاربران در نقش شخصیتی قرار می‌گیرند که باید راه نجات خود را در میان تعداد زیادی از هیولاها پیدا کند. وی در یک دنیا در زیرزمین گرفتار شده و قصد دارد تا راه فرار را پیدا کند. در واقع شما با یک بازی نقش‌آفرینی فانتزی رو به رو هستید که در برخی از مواقع، توانایی‌های شما را به چالش می‌کشد. در دنیای بزرگ و پرجزئیات بازی، می‌توانید به کاوش و جستجو بپردازید و یک ماجراجویی واقعی را در کنار دیگر شخصیت‌های متنوع و جذاب بازی، تجربه کنید.

تقریبا چند ماه پیش، تیم سازنده این بازی اعلام کرد که Undertale برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد و این خبر خوشحالی بسیاری از کاربران را به همراه داشت. اما در آن زمان، مشخص نبود که این بازی در چه زمانی به دست کاربران خواهد رسید.

اما حالا، تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ بازی Undertale اعلام شده و کاربران می‌توانند در پایان شهریور ماه، به این بازی دسترسی داشته باشند. به طور دقیق‌تر، عنوان Undertale در تاریخ ۲۷ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ (۱۸ سپتامبر سال ۲۰۱۸) به صورت رسمی برای کنسول مذکور عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید