موجودی بازی Conan Exiles در کشور ژاپن تقریباً به پایان رسیده بود

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

پیش‌تر و در طی پوشش فهرست فروش هفتگی ژاپن متوجه شدیم که نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Conan Exiles به شکل غافلگیر کننده‌ای صدرنشین این لیست شده است. حال به تازگی Media Create بررسی هفتگی خود را منتشر کرده است که آمار جالبی را در اختیار ما قرار می‌دهد.

این‌طور که به نظر می‌رسد، ۹۶/۴ درصد از موجودی اولیه بازی Conan Exiles به فروش رفته است؛ این میزان برای یک بازی غربی واقعاً غافلگیر کننده است. همچنین Media Create اشاره کرد که اگر موجودی بسیاری از خرده فروشی‌ها به پایان نرسیده بود، این بازی می‌توانست بیشتر هم بفروشد. براساس گفته‌های این شرکت، Conan Exiles به دلیل ارائه آزادی زیاد مانند عناوین Minecraft و Grand Theft Auto V، فروش بسیار خوبی را تجربه کرد. لازم به ذکر است که بازی‌های مذکور، در کشور ژاپن به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرده‌اند.

در واقع عنوان Conan Exiles المان‌های Grand Theft Auto V و Minecraft را با یکدیگر ترکیب کرده است؛ سیستم ساخت ساز پیچیده برای خلق پایگاه‌هایی بزرگ، جهان باز وسیع برای اکتشاف و داشتن برخی تم‌های بزرگسالانه به عملکرد بازی در کشور ژاپن کمک کرده‌اند.

عنوان Conan Exiles در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این بازی، می‌توانید نقد آقای سعید آقابابایی را مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید