PAX West 2018 | بازی Anthem از قابلیت سفارشی‌سازی شخصیت پشتیبانی می‌کند

رویداد PAX West در جریان است و استودیوی بایوور (BioWare) از انتشار اطلاعات و جزئیات تازه از جدیدترین بازی خود یعنی عنوان Anthem امتناع نمی‌ورزد. در همین راستا، به تازگی استودیوی بایوور ضمن انتشار تریلرهای جدید و مشخص کردن زمان عرضه نسخه دموی آن، رسماً تائید کرد که بازی‌بازان قادر به سفارشی‌سازی شخصیت خواهند بود.

پشتیبانی از قابلیت سفارشی‌سازی شخصیت در یک بازی نقش‌آفرینی یکی از ویژگی‌های مهم و پراهمیت محسوب می‌شود. این ویژگی یکی از عناصر اصلی بازی‌های بایوور نیز شناخته می‌شود و قطعاً علاقه‌مندان بازی جدید آن‌ها از شنیدن پشتیبانی از این ویژگی، خوشحال خواهند شد.

مارک دارا (Mark Darrah)، تهیه‌کننده اجرایی بایوور، ضمن تائید پشتیبانی بازی Anthem از قابلیت سفارشی‌سازی شخصیت خبر از در دسترس بودن این ویژگی در زمان عرضه این بازی داد. با در نظر گرفتن سابقه بایوور در سری بازی‌های Dragon Age و Mass Effect، قطعاً بازی‌بازان با ویژگی کارآمد و گسترده‌ای روبرو خواهند بود. متاسفانه دارا اطلاعات بیشتری در این باره منتشر نساخت اما تائید آن هم برای علاقه‌مندان پرشمار بازی Anthem کفایت می‌کند.

بازی Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید